Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Урочистий молебень за Україну та український народ

Урочистий молебень за Україну та український народ

22 січня, у день Соборності України та в день 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної РеспублікитаЗахідноукраїнської Народної Республіки, в свято-Миколаївському храмі міста Ізяслав Православної Церкви України відбувся молебень за Україну та український народ. Молебень, у співслужінні із духовенством Ізяславського благочиння, відслужив настоятель храму, благочинний Ізяславського округу митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук. Отцю Володимиру також співслужили всечесні отці храмів району, які нещодавно перейшли в лоно Православної Церкви України із православної церкви Московського патріархату.

На Богослужінні були присутні: голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та ряду служб району, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, делегації трудових колективів установ, підприємств та організацій, прихожани храму, жителі міста.

По завершенню молебню настоятель храму звернувся до присутніх із пастирським словом. Також виступив із вітальним словом з нагоди ДняСоборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Отець Володимир з нагоди відзначення Дня Соборності України вручив голові районної державної адміністрації Борису Яцкову державний Прапор України, який було розгорнуто представниками делегації Ізяславського району на Софіївському майдані міста Київ 15 грудня 2018 року, коли у стінах Софії Київської проходив Всеукраїнський православний об'єднавчий собор, на якому було проголошено утворення Православної Церкви України.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.