Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Урочисто відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії Ізяславської ЦРЛ

Урочисто відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії Ізяславської ЦРЛ

17 грудня в Ізяславській центральній районній лікарні відбулась важлива подія – було урочисто відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії. У церемонії відкриття взяли участь: голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Яків Цуглевич, голова Ізяславськоїрайонної державної адміністрації Борис Яцков, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, головний анестезіолог Хмельницької області Костянтин Карнаух, керівники ряду установ, підприємств та організацій міста Ізяслав та Ізяславського району, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук і керівники окремих сільських рад району, працівники лікарні та КНП «Ізяславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», представники засобів масової інформації району.

Нове відділення загальною площею 155,4 м2 розраховане на 6 ліжок – 4 ліжка загальної реанімаційної зали, 1 ліжко в дитячій палаті та 1 ліжко в ізоляторі. У відділенні 5,5 штатних одиниць лікарів, 6,5 штатних одиниць анестезистів, 6 штатних одиниць медичних сестер та 5 штатних одиниць молодших медичних сестер. Усього на проведення ремонту приміщення використано 1 млн. 512 тис. грн. Відділення оснащене всім необхідним для виведення з критичного стану важко хворих. Функціонують монітори для спостереження за роботою серцево-судинної системи, дефібрилятори, апарати штучної вентиляції легень.

Вітаючи усіх присутніх на урочистому відкритті, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий наголосив, що дана подія є черговим яскравим прикладом успішної реалізації на території Ізяславщини завдань, ініційованої Президентом України Петром Порошенком та Кабінетом Міністрів України, медичної реформи. «Услід за відкриттям реконструйованого приміщення поліклініки Ізяславської центральної районної лікарні, міських амбулаторій ЗПСМ №1 та №2 Ізяславського РЦ ПМСД, придбання нового медичного обладнання та техніки — це черговий реальний крок влади Ізяславського району для забезпечення надання населенню краю якісних сучасних медичних послуг», — зазначив Вадим Миколайович. Також він побажав успіхів у роботі персоналу відділення та всьому персоналу Ізяславської центральної районної лікарні у справі збереження здоров'я пацієнтів. Для забезпечення роботи відділення В.Лозовий подарував колективу новий 6-ти канальний електрокардіограф.

У своєму вітальному слові голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков та голова районної ради Сергій Шлегель відзначили, що відкриття нового відділення анестезії та інтенсивної терапії стало можливим завдяки співпраці обласної та районної державних адміністрацій, обласної та районної рад, допомозі ряду підприємств, установ та організацій району, міської та окремих сільських рад району, Ізяславська центральна районна лікарня отримала сучасне реанімаційне відділення із необхідним обладнанням та медикаментами.

З відкриттям відділення реанімації та інтенсивної терапії колектив Ізяславської центральної районної лікарні щиро привітали директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Яків Цуглевич та головний анестезіологобластіКостянтинКарнаух. Вони зазначили, що основним принципом діяльності відділення є забезпечення безпеки пацієнта, проведення високоякісного знеболювання за найсучаснішими світовими стандартами. Персонал відділення орієнтований у своїй роботі на проведення керованої комбінованої анестезії та впровадження інноваційних технологій.

За внесок у розвиток медичної галузі Ізяславського району Яків Цуглевич вручив голові райдержадміністрації Борису Яцкову та головному лікарю Ізяславської центральної районної лікарні Грамоти департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

З нагоди відкриття нового відділення його колектив отримав ряд подарунків: дефібрилятор від Ізяславської міської ради, апарат штучної вентиляції легень від Білотинської сільської ради, монітор пацієнта від Клубівської сільської ради, комп'ютер від КП «Ізяславтепломережа», медичне обладнання від колективу Ізяславського РЦ ПМСД та від колективу гінекологічного відділення Ізяславської центральної районної лікарні (подарунки вручили керівники установ: Валентина Корнійчук, Наталія Свінціцька, Володимир Юзина, Богдан Коцюбинський, Сергій Літвінчук, Олег Вовчук).

Дякуючи за щирі слова на адресу медиків, завідувач відділенням Олександр Мельник та головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій запевнили, що фахівці відділення анестезіології та інтенсивної терапії за допомогою сучасного обладнання та устаткування забезпечать якісне надання допомоги хворим із невідкладними станами та водночас поліпшать анестезіологічне забезпечення лікувальної установи.

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Яків Цуглевич, голова Ізяславськоїрайонної державної адміністрації Борис Яцков, голова Ізяславської районної радиСергій Шлегель спільно із завідувачем відділення Олександром Мельником та головним лікарем Ізяславської центральної районної лікарні Олександром Агапієм урочисто перерізали червону стрічку та оглянули приміщення відділення.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації за матеріалами Ізяславської центральної районної лікарні

168
RSS
Гость
11:07
Головне — здоров'я всім!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.