Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Урочисто привітали жінок із Міжнародним днем прав жінок і миру

Урочисто привітали жінок із Міжнародним днем прав жінок і миру

03 березня в приміщенні Ізяславського районного будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру.

Із святом присутніх на святковому заході привітали: голова Ізяславської районної державної адміністрації, депутат Хмельницької обласної ради Борис Яцков, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

У своїх виступах вонинаголосили, щосвятковий день 8 березня несе у собі ніжність ікрасу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов'язане із рідними, милими та чарівними жінками. Також у виступах було зазначено, що жінки своєю натхненною працею звеличують рідну землю, примножують успіхи і досягнення України.Сьогодні жінки нарівні із чоловіками беруть участь у суспільному житті, досягаютьвеликих успіхів.

Також на святі було зачитано святкове вітання від голови обласної ради Михайла Загородного та першого заступника голови обласної державної адміністрації Василя Процюка.

За багаторічною традицією у святковому концерті взяли участь дитячі творчі колективи та чоловіки, аматори сцени району.

В.Кучерук

416
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.