Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації отримало «Пакунки малюка»

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації отримало «Пакунки малюка»

В Україні стартував пілотний проект із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».

З 1 вересня 2018 року для кожної новонародженої дитини передбачено безкоштовний «бейбі-бокс» у межах дії постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та покликаний допомогти українським родинам забезпечити новонароджених найнеобхіднішими і високоякісними речами, незважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків. Окрім одягу та інших важливих для малечі у перші дні життя речей, пакунок також містить інформаційний матеріал, який допоможе батькам якнайкраще доглядати за дитиною.

Слід зазначити, що отримання допомоги «пакунок малюка» не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини та не враховується під час обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

Загалом передбачено, що «Пакунок малюка» мали б видавати при виписці дитини з пологового будинку. Однак через певні причини перші пакунки не були передані на місця вчасно, тому всі заяви батьків з пологового будинку були передані до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

І ось нещодавно нарешті надійшла до Ізяславського району партія «бебі-боксу» для породіль, які народили дітей починаючи з 1 вересня 2018 року та виписалися з пологового будинку.

Працівникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації вдалося вручити молодим щасливим батькам соціальну допомогу від державипри народженні дитини – «пакунок малюка»тапривітати їх із поповненням у родині, побажавши усім міцного здоров'я, а малюкам рости здоровими та щасливими на радість батькам і гордість країни.

На даний час вже вручено 22 пакунки: 12 — управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та 10 — пологовим відділенням.

Хочеться сподіватись, що у майбутньому цю систему буде налагоджено належним чином і передбачені «бебі-бокси», які неодмінно стануть у нагоді кожній поповненій сім'ї, будуть надходити вчасно.


За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.