Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Укрзалізниця відновила у Славуті продаж квитків на потяги далекого сполучення

Укрзалізниця відновила у Славуті продаж квитків на потяги далекого сполучення

Відтепер на всіх залізничних станціях області немає карантинного обмеження щодо продажу квитків на потяги.

Сьогодні, 16 листопада, Укрзалізниця за рішенням державної комісії з ТЕБ і НС відновила продаж квитків на потяги далекого сполучення з низки міст, які раніше входили до «червоної» зони карантину. Серед них є й Славута.

За інформацією пресслужби АТ «Укрзалізниця» зі станції Славута-1 відновлено продаж квитків на потяги:

  • №43/44 Івано-Франківськ-Київ;
  • №45/46 Ужгород-Лисичанськ;
  • №88/87 Ковель-Новоолексіївка;
  • №98/97 Ковель-Київ.

Таким чином на всій залізничних станціях Хмельниччини вже відновлено продаж квитків на потяги далекого сполучення.

Нагадаємо, у Славуті та Шепетівці через обмеження «червоної» зони карантину Укрзалізниця 2 листопада припинила продаж квитків на потяги далекого сполучення. Це означало, що залізничний транспорт міг проводити у цих містах висадку пасажирів, а посадку — ні. Проте у Шепетівці продаж квитків відновили 9 листопада.

Також нагадаємо, що 11 листопада Кабмін прийняв чергові зміни до постанови щодо протидії COVID-19. Згідно з ними, урядовці скасували адаптивний карантин і запровадили загальнонаціональний. В рамках останнього на всій території України почали діяти обмеження, які раніше запроваджувалися лише для «помаранчевих» зон епідеміологічної небезпеки. Таким чином в країні скасовано поділ на «кольорові» зони карантину. Відповідно й заборони, які діяли на територіях з «червоним» рівнем.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет під час брифінгу 13 листопада заявив, що наразі обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не планує запроваджувати додаткові заборони на території краю.

Сайт "Є"

111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.