Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Учні та педагоги Ізяславщини долучилися до написання 17-го радіодиктанту національної єдності

Учні та педагоги Ізяславщини долучилися до написання  17-го радіодиктанту національної єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це унікальна подія, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада.

Українське радіо започаткувало акцію ще 2000-го. Відтоді щороку слухачі можуть взяти участь у написанні та з'ясувати, наскільки добре знають мову.

Кожен охочий може долучитися до акції та написати диктант просто біля приймача. Далі, за бажанням, можна відправити роботу на Українське радіо для перевірки, а можна дочекатися, поки текст з'явиться на сайті чи буде підбито підсумки в прямому ефірі, та перевірити власноруч. До розгляду приймаються лише рукописи. Надсилати можна традиційні, паперові листи, а з 2014 року – і в електронному вигляді. В другому випадку роботу слід відсканувати або сфотографувати.


Із самого ранку на дошках оголошень міста Ізяслав учні-активісти Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 розмістили листівки-наклейки із закликом спілкуватися українською мовою.

На заклики організаторів проведення диктанту національної єдності на Ізяславщині відгукнулися учнівські та педагогічні колективи загальноосвітніх закладів Ізяславського району. Учні та вчителі провели флеш-моби справжніх шанувальників української мови.

Так, до написання диктанту долучилися лідери учнівського самоврядування Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 на чолі із президентом шкільної держави, відмінником навчання Вікторією Кучерук та педагогом-організатором Наталією Притульською. В інших загальноосвітніх закладах району фактично відбувся флеш-моб за участю друзів, однодумців, колег, товаришів різного віку. Також не залишилися осторонь і педагоги-наставники, які також взяли участь у написанні диктанту.


Підбиття підсумків і урочистий фінал акції відбувається у грудні. В прямому ефірі ведучі та автор розкажуть про кількість листів, географію, особливості тексту та найбільш поширені помилки. Переможці отримують призи та привітання в прямому ефірі.

Популярність радіодиктанту щороку зростає. І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

Радіодиктант упродовж 17 років дуже суттєво змінювався, і від статусу перевірити, чи грамотно пишемо, на сьогодні дійшов до статусу величезного масового міжнародного флеш-мобу.

Ми повинні зрозуміти, що радіодиктант — це акція, яку проводить кожен із нас.

ФОТОКОЛАЖ (оновлюється)


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.