Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Учні Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 долучилися до районної акції «Ангели пам’яті»

Учні Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 долучилися до районної акції «Ангели пам’яті»

До Дня пам'яті жертв ГОЛОДОМОРУ в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 було проведено низку тематичних заходів.

Організатори заходів провели у навчальному закладі дві акції. Старшокласники та учні середньої ланки взяли участь у загально-районній акції «АНГЕЛИ ПАМ'ЯТІ», в ході якої ними було виготовлено білі паперові ангели в пам'ять про жертви геноциду українського народу в 1932-1933 роках. Зроблені учнями закладу ангели пам'яті спільно із іншими виготовленими дітьми закладів освіти ангелами розміщено на виставці-інсталяції, яка експонується в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

Для учнів початкової ланки Радою шкільної держави організовано та проведено шкільну акцію «Незабудка пам'яті», у ході її проведення учні 1-4 класів виготовили квітки незабудки і в середині квіточки кожна дитина власноруч написала «Я пам'ятаю». Далі діти власноруч закріпили виготовлені незабудки на карті України, як символ жертв геноциду, поруч із АНГЕЛАМИ ПАМ'ЯТІ. Члени Ради шкільної держави та активісти розповіли дітям про Голодомор 1932-1933 років.

Поруч із інсталяцією із ангелів і квіток незабудки шкільним бібліотекарем було розгорнуто виставку інформаційних матеріалів та книг про ГОЛОДОМОР.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

172
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.