Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Участь в обласних заходах з відзначення 26-ї річниці Незалежності України

Участь в обласних заходах з відзначення 26-ї річниці Незалежності України

24 серпня, коли ми святкуємо 26-ту річницю незалежності нашої держави, делегація Ізяславського району на чолі з головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим взяла участь у святкових заходах у місті Хмельницький. У заходах взяли участь делегації із усіх районів та міст обласного значення нашого краю.

Зі словами вітання до учасників святкового заходу звернулися голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, обласної ради Михайло Загородний, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин та народний депутат України Сергій Мельник.

«У ці святкові дні вклоняємось нашому українському війську, нашим захисникам, які щоденним подвигом зупиняють російську агресію. Ми пишаємось кожним героєм, який віддав життя за збереження незалежної української держави!, – зазначив у своєму вітальному слові Олександр Корнійчук – Дякую всім волонтерам, ветеранам воєн та праці, всім трудівникам Хмельниччини, які служать розбудові Батьківщини! Бажаю миру, відчуття братського плеча, взаєморозуміння! Нехай наш шлях, хоч і нелегкий, буде переможним!».

Олександр Корнійчук та Михайло Загородний вручили групі жителів Хмельниччини державні відзнаки, відзнаки обласної державної адміністрації та обласної ради.

У рамках урочистих заходів до уваги жителів області представлено наметове містечко «Українська хата», де кожна адміністративно-територіальна одиниця презентувала глядачам тематичні експозиції. Керівництво області ознайомилось із представленими експозиціями. Голова районної державної адміністрації Борис Яцков представив експозицію Ізяславщини голові обласної державної адміністрації Олександру Корнійчуку та голові обласної ради Михайлу Загородному. На знак пошани керівникам області було вручено запашний ізяславський коровай.

Також на святковому дійстві було організовано виставку озброєння та спецзасоби, які перебувають на озброєнні Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та управління ДСНС у Хмельницькій області, інсталяції з природних матеріалів, вироби, виготовлені учнями системи закладів профтехосвіти Хмельницької області. Колектив Плужненського професійного аграрного ліцею представив на заході свої фірмові страви із сала. Також на Майдані Незалежності було розгорнуто виставку-ярмарок художніх виробів майстрів народного мистецтва Хмельницької області «Барви рідного краю»; експозиції старовинного одягу, предметів побуту тощо «Скарби подільської скрині»; представлено досягнення юних спортсменів і влаштовано їх показові виступи.

Окрему увагу учасників святкування Дня незалежності у Хмельницькому викликало представлення обласного культурологічного проекту «Пиріг єднання», над створенням якого працювали майстрині з усіх районів та міст Хмельницької області, в тому числі і майстрині Ізяславського району. Обласний «Пиріг єднання» складався більше, ніж із 2600 пиріжків із різною начинкою. Усі учасники святкового заходу та бажаючі змогли скуштувати пирогів на різний смак.

Гарного настрою усім додав святковий концерт майстрів сцени районів та міст області з демонстрацією етнічного одягу «Жива традиція». Ізяславщину у святковому концерті представляли народний ансамбль української пісні «Терниця» Ізяславського районного будинку культури та соліст Микола Коваль. Традиційний український костюм на заході представила жителька села Ріпки Наталія Янюк із донькою Софією.

Будьмо гідними своїх предків, бережімо волю і незалежність України, поважаймо свій народ і його мову. Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими на нашій рідній землі.

ФОТО- та ВІДЕОматеріали

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.