Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Участь у проведенні семінару

Участь у проведенні семінару

Участь у проведенні семінару

22 травня 2018 року на базі учнівських лісництв Державного підприємства «Шепетівський лісове господарство»та Національного природного парку «Мале Полісся» Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарствата Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації з участю науковців Хмельницького національного університету було проведено обласний семінар-практикум керівників учнівських лісництв «Організація практичної діяльності учнівських лісництвдержлісгоспами та закладами освіти».

Проведення заходувідбулося з участю педагогів закладів освіти і відповідальних працівників лісогосподарських підприємств – керівників учнівських лісництв області, Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (директор В.В.Климчук), Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» (директор В.М. Сасюк) та Національного природного парку «Мале Полісся» (директор А.В. Сасюк).

Програмою семінару було передбачено відвідування НПП «Мале Полісся», а саме території гідрологічного заказника місцевого значення «Голубе озеро», де для учасників семінару старшим науковим співробітником Парку – Кратасюк Н.В. проведено екскурсію по екологічній стежці «Перлина Славутчини».

Учасники семінару були ознайомленні з роботою Парку, про яку розповів власне директор Сасюк А.В. та провідний науковий співробітник Белінська М.М.

У підсумках роботи семінару, НПП «Мале Полісся» було нагородженно грамотою за сумлінну працю і вагомий особистий внесок в екологічну освіту й виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні від Міністерства освіти і науки України, Інституту проблем виховання НАПН України й Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Маємо великі сподівання, що проведенийсемінар-практикумі прийняті рішення під час його роботи будуть сприяти для діяльності учнівських лісництвобласті, а їх вихованці досягнуть високих здобутків у науково-дослідній роботі та лісогосподарській діяльності.

127
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.