Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Учасники АТО та члени їх родин не залишаються поза увагою

Учасники АТО та члени їх родин не залишаються поза увагою

01 лютого відбулося щотижневе засідання координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців.

Засідання розпочалось із формування нового складу координаційної групи, а також обрання очільника цієї групи та його заступника.

За підсумками проведеної роботи до складу координаційної групи увійшли депутати та представники міської, районної рад, керівництво райдержадміністрації та окремих її структурних підрозділів, представники громадських, волонтерських, благодійних організацій району, духовенство.

Очолювати новий склад групи довірили знову заступнику голови райдержадміністрації Володимиру Левченку, а його заступником обрано Лесю Божко.

По завершенню організаційних моментів присутніми новообраними членами координаційної групи було здійснено обмін інформацією по мобілізаційних питаннях. Обговорено проблемні питання учасників АТО та членів їх сімей, а також шляхи їх вирішення.

Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук прозвітувала про освоєння коштів від продажу демонтованого в місті Ізяслав пам'ятника Леніну. Згідно інформації очільника міської ради 11 тис.грн. було використано на харчування дітей учасників АТО у навчально-виховних закладах, а решта коштів – виплачено одноразову грошову допомогу учасникам АТО Ізяславщини.

Представник благодійної організації «Фонд Заславщини» Володимир Зуєв поінформував присутніх про чергову відправку благодійної допомоги військовослужбовцям-землякам в зону АТО, яка планується у третій декаді лютого поточного року. Крім того озвучив список потрібних речей та продуктів харчування для наших бійців, зокрема теплі речі (рукавиці, носки), продукти харчування, а також інструменти для ремонту автомобілів. Виступаючий закликав усіх присутніх приєднатись до благодійної справи та при можливості залучити інших організацій, товариств району.

Також було обговорено ряд інших питань.

За результатами засідання дано окремі доручення координаційної групи по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців.

За матеріалами координаційної групи по питаннях

призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

271
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.