Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У закладах загальної середньої освіти відлунав Останній Дзвоник

У закладах загальної середньої освіти відлунав Останній Дзвоник

У закладах загальної середньої освіти відлунав Останній Дзвоник

Весело і гомінливо було на шкільних подвір'ях району сьогодні. У радісно збудженому зібранні виділялися нестримні першокласники, які прощалися із своїм першим навчальним роком, і неквапливі, серйозні й схвильованівипускники 11-х класів, що зібралися на свою останню шкільну лінійку.

Свято останнього дзвоника символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу у шкільному житті, перехід до наступного класу, а для 241 випускників 11 класів навчальних закладів Ізяславського району сьогоднішній день особливо радісний і пам'ятний, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

Привітати випускників до закладів середньої освіти району цього дня завітали поважні гості, серед них заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, сільські голови, представники депутатського корпусу районної, міської та сільських рад.

У своїх виступах керівники щиро привітали учнів, педагогів та батьків із Святом Останнього Дзвоника. Також вони побажали випускникам правильно обрати життєвий шлях, тому що від них залежить майбутнє України.

Під час святкових заходівпредставниками керівництва району та громад закладам було вручено сертифікати на нову комп'ютерну техніку, нещодавно придбану за кошти освітньої субвенції. Всього на покращення матеріальної бази закладів середньої освіти району для придбання комп'ютерної техніки було використано майже 2,6 млн. грн.

У кожному закладі свято було цікавим — святкові пісні, флеш-моби, танці та інші цікавинки – зробилисвято Останнього Дзвоника неповторним.

ФОТОКОЛАЖ

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації


80
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.