Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У закладах освіти Ізяславського району проведено День цивільного захисту

У закладах освіти Ізяславського району проведено День цивільного захисту

У закладах загальної середньої освіти Ізяславського району проведено День цивільного захисту

У закладах загальної середньої освіти Ізяславського району, з метою відпрацювання ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру, та як підсумок вивчення предметів «Захист Вітчизни» та «Основ здоров'я» 19 квітня 2018 року було проведено День цивільного захисту.

Заходи Дня цивільного захисту мати прикладний характер. За сигналом «Увага всім!» учасники навчально-виховного процесу були оповіщені про надзвичайну ситуацію і діяли відповідно Плану реагування та Інструкції щодо дій персоналу у разі надзвичайної ситуації. Зокрема було проведено навчальну евакуацію учнів та працівників закладів. Як результат проведеної у закладах теоретичної підготовки навчальна евакуація усіх учасників навчально-виховного процесу була проведена організовано, спокійно, але динамічно і швидко. Учасники тренувань чітко дотримувалися вимог правил безпечної поведінки.

Учні Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» спільно із своїми наставниками ознайомили однолітків із послідовністю вдягання засобів індивідуального захисту органів дихання та правилами вдягання ЗЗК, правилами вимірювання радіаційного фону за допомогою індивідуального дозиметру гамма-випромінювання.

В Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 старшокласники провели у всіх класах закладу практичні навчання із надання першої медичної допомоги.

В Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей»ім.О.Кушнірука було проведено: загальношкільну тематичну радіопередачу; перегляд відповідних відеороликів. Особливе захоплення в учнів 7-8 класів викликала участь у тематичному квесті «Цивільний захист – це не жарти!». Протягом відведеного часу учні відвідали 6 станцій: «Небезпечні речовини», «Шкідливі звички», «Невідкладна допомога», «Техногенні НС і небезпечні ситуації», «Екологічна», «Природні НС «стихійні лиха)», на кожній із них вони давали відповіді на запитання.

У цей день до кожного закладу загальної середньої освіти міста Ізяслав завітали вогнеборці Ізяславського пожежно-рятувального підрозділу 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Учні закладів отримали можливість оглянути пожежну техніку, первинні засоби пожежогасіння та пожежно-рятувальне спорядження, що знаходяться на озброєнні у рятувальників району. Вони такожприміряли спорядження та спробували себе у ролі рятувальників.

Напередодні Дня цивільного захисту працівники Ізяславського районного сектору ДСНС України у Хмельницькій області провелипрактичні навчання із працівниками та вихованцями Мислятинського дошкільного закладу.

За матеріаламивідділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Ізяславський НВК 2

https://drive.google.com/drive/folders/1jHXxDNPL_rr1TeYXgTCOg5c1Lij-Rii6

https://drive.google.com/drive/folders/1THayoFL2Yfy9QAqX20GIT3yqyV87KAbJ

https://drive.google.com/drive/folders/1nYwHGS2Bh7LlDH6xKXC52kxK2YRRDfYt

Ізяславський НВК 5

https://drive.google.com/drive/folders/1bVLYlk37abIn9qRtp6knhVp6rhtPjUY7

Мислятин фото у пересланому листі

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.