Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У закладах освіти Ізяславського району пролунав Перший Дзвоник

У закладах освіти Ізяславського району пролунав Перший Дзвоник

Перший дзвоник — початок нового навчального року. І щоразу це не ординарна хвилююча мить. Цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.

Цього року Перший дзвоник є особливим, оскільки усі першокласники будуть навчатися за новим Державним стандартом. Оновлений зміст освіти, нові методики навчання та сучасне освітнє середовище – такі основні складові нової української школи.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Шкільні подвір'я Ізяславщини наповнилися метушнею, дитячим щебетом, посмішками школярів, букетами найгарніших осінніх квітів і справжнім життям…

Сьогодні вони: і зовсім ще маленькі школярі, що несміливо разом з мамами та татами вперше переступають пороги школи, і ті, кому за рік вирушати в доросле самостійне життя – юні і прекрасні випускники, і всі учні навчальних закладів — такі щасливі та радісні…

Неабияк відчувався дух патріотизму, адже особливої урочистості свята додали вишиванки, у які були одягнуті учні, вчителі та батьки. А подвір'я шкіл були святково прибрані у кольори національного Прапора нашої держави.

Під веселі звуки та бурхливі оплески на урочисті лінійки вийшли першокласники в супроводі випускників. Хвилювалися першачки й випускники, адже для одних — розпочинається цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань, а для інших — цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Крім того під час святкових лінійок у школах району пролунав перший дзвоник нового навчального року. Учні з радістю та оплесками зустріли святковий дзвін.

Жодне шкільне свято не обійшлося й без музичних вітань та декламувань віршів.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти.

Неперевершеними танцями та піснями вітали учасників свята старшокласники.

Із привітаннями та настановами до школярів звернулися директори навчальних закладів району. Також на шкільні урочистості завітали й чимало гостей із подарунками.

У багатьох навчальних закладах району на святковій лінійці були присутні представники районної державної адміністрації, зокрема: голова районної державної адміністрації Борис Яцков (Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія») та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко (Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст., Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст.), працівники відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

У своїх вітаннях вони наголосили, що це свято є як спільним для всіх, так і дуже особистим для кожного. Воно пов'язане насамперед зі значними життєвими змінами, подальшим розвитком та набуттям нових знань. Особливим стане цей день для дітей, які вперше прийдуть до школи, та старшокласників, які вже через рік розпочнуть свій самостійних шлях до здобуття найвищого професіоналізму. Також було наголошено, що держава робить усе можливе, аби забезпечити доступ до якісної освіти кожному громадянину через масштабну реформу освітньої галузі держави. Це стосується і тих, хто відроджує мирне життя на теренах, де ще нещодавно лунали постріли, і тих, хто вимушено покинув домівки на Сході України через російську військову агресію. І на завершення побажали мирного неба, творчих злетів і перемог у новому навчальному році.

По завершенню урочистостей переливчастий шкільний дзвоник покликав всіх на перший урок.

Відчути атмосферу свята знань допоможе перегляд світлин із різних навчальних закладів Ізяславщини.

ФОТОКОЛАЖ https://drive.google.com/drive/folders/1WpJ-GyoyYu-DBuWj_MmCNBfkrHthXry1?usp=sharing


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.