Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У загальноосвітніх навчальних закладах району відбулося свято ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

У загальноосвітніх навчальних закладах району  відбулося свято ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Традиційно 1 вересня відзначається День знань, який щороку перетворюється на велику й радісну подію. Це свято білих бантів і блузок, строгих костюмів, різноманіття квіткових букетів. Таким був початок нового навчального року і цьогоріч.

Щоб привітали школярів, їх педагогів та батьків із початком 2017/2018 навчального року, заклади району відвідали: голова районної державної адміністрації Борис Яцков (Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія»), заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко (Теліжинецька ЗОШ І-ІІІ ст.), заступник голови районної ради Михайло Борисюк (Кунівська ЗОШ І-ІІІ ст.), працівники відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, районного методичного кабінету, керівництво Ізяславської міської ради, сільські голови району, тощо.

У своїх вітаннях вони наголосили, що це свято є як спільним для всіх, так і дуже особистим для кожного. Воно пов'язане насамперед зі значними життєвими змінами, подальшим розвитком та набуттям нових знань. Особливим стане цей день для дітей, які вперше прийдуть до школи, та старшокласників, які вже через рік розпочнуть свій самостійних шлях до здобуття найвищого професіоналізму. Також було наголошено, що держава робить усе можливе, аби забезпечити доступ до якісної освіти кожному громадянину через масштабну реформу освітньої галузі держави. Це стосується і тих, хто відроджує мирне життя на теренах, де ще нещодавно лунали постріли, і тих, хто вимушено покинув домівки на Сході України через російську військову агресію.

Ізяславський НВК № 5

Ізяславський НВК № 2

Ізяславська ЗОШ № 1

Ізяславська ЗОШ № 4

Теліжинецька ЗОШ

106
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.