Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У водійських посвідченнях з’явилася нова відмітка

У водійських посвідченнях з’явилася нова відмітка

Зміни не торкнуться водіїв, яким посвідчення були видані раніше.

В Україні водійські посвідчення знову зазнали змін. Цього разу в них запровадили нову відмітку про складання практичного іспиту з автоматичною коробкою передач. Це стало необхідним для наближення таких посвідчень до європейських стандартів. Про це розповіли у пресслужбі регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області.

За її інформацією, у посвідченні водія тепер є відмітка про складання практичного іспиту на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач. Вона зазначається у графі 12 документу у вигляді коду «78». За її наявності водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за її відсутності — з будь-якими. Зміни не торкнуться тих водіїв, яким посвідчення водія були видані раніше.

«Наразі вже змінився дизайн бланка посвідчення водія. З минулого року він має темно-рожевий колір, схожий на колір європейського посвідчення водія. А також — стилізоване зображення Державного Прапора України для ідентифікації країни. Бланк став більш захищеним від підробок. У ньому імплантований електронний носій, зазначається термін його дії, а також група крові та резус-фактор водія», — зазначили у регіональному сервісному центрі.

Також додають, що попереду на водійські посвідчення чекає запровадження відмітки про надання згоди або незгоди на посмертне донорство.

Сайт "Є"

152
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.