Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Вінниці розіграно Кубок героїв спецназу

У Вінниці розіграно Кубок героїв спецназу

27 липня, напередодні Дня Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, у Вінниці пройшов традиційний футбольний турнір серед команд підрозділів спеціального призначення. «Кубок Героїв Спецназу» вже став традиційним і на Вінниччині він проводиться щороку. Цей захід бувзапочаткований у 2015 році. Його ідея в тому, щоб хлопці-спецпризначенці, котрі виконують найскладніші завдання, повернувшись додому із передової, мали можливість відпочити. Для цього було обранонайпопулярніший вид спортув Україні – футбол. Для бійців такі змагання — це у першу чергу реабілітація, а також позитивні емоції.

Кубок героїв спецназу проходить за підтримки Громадської Спілки «Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Щоб позмагатися за Кубок, до Вінниці прибули п'ять команд військовослужбовців – спецпризначенців із Бердичева, Хмельницького, Очакова, Кропивницького та місцеві – з Вінниці.

Підтримати хлопців з Хмельницького прибув голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані, голова громадської організації «Рада ветеранів 8-ої бригади спеціального призначення» Василь Тележинський.

За результатами футбольних баталій, почесний трофей здобув 142-й навчальний центр Сил спеціальних операцій (м.Бердичів).


За матеріалами Ізяславської районної ГО «Рада

ветеранів 8-ої бригади спеціального призначення

53
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.