Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Вінниці розіграно Кубок героїв спецназу

У Вінниці розіграно Кубок героїв спецназу

У Вінниці розіграно Кубок героїв спецназу

Минулого тижня, напередодні Дня Повітряних Сил, у Вінниці пройшов традиційний футбольний турнір серед команд підрозділів спеціального призначення. «Кубок Героїв Спецназу» вже став традиційним і на Вінниччині він проводиться втретє. Цей захід був започаткований у 2015 році. Його ідея в тому, щоб хлопці-спецпризначенці, котрі виконують найскладніші завдання, повернувшись додому із передової мали можливість відпочити. Для цього було обрано найпопулярніший вид спорту в Україні – футбол. Для бійців такі змагання — це у першу чергу реабілітація, а також позитивні емоції.

Кубок героїв спецназупроходить за підтримки Громадської Спілки «Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Щоб позмагатися за Кубок, до Вінниці прибули чотири команди військовослужбовців – спецпризначенців із Бердичева, Хмельницького, Очакова та Кропивницького.

Підтримати хлопців з Хмельницького прибули голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані, голова громадської організації «Рада ветеранів 8-ої бригади спеціального призначення» Василь Тележинський та ветеран 8 полку спецпризначення Олександр Нечай.

Традиційно змагання розпочалися із жеребкування. Хмельницьким спецназівцям випав жереб змагатись із побратимами з Кропивницького.

За результатами футбольних баталій, перемогу, як і торік, здобули футболісти з Кропивницького – почесний трофей залишився у 3-го окремого полку спецпризначення.

На завершення турніру відбулась гра військовослужбовців Сил Спеціальних операцій ЗСУ із ветеранами Національної збірної по футболу. Перемога за легендарними професіоналами – 2:1.

За матеріалами Ізяславської районної ГО «Рада

ветеранів 8-ої бригади спеціального призначення»

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.