Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У відпочинковому таборі з денним перебуванням «Промінь» працює волонтер із Великої Британії

У відпочинковому таборі з денним перебуванням «Промінь» працює волонтер із Великої  Британії

Вдосконалити свої знання із англійської мови мають можливість школярі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищуа, гімназія», що відпочивають у таборі із денним перебуванням «Промінь» який діє на базі закладу.

Завдяки ініційованому Міністерством освіти і науки України проекту «GoCamp» в літній період на базі ряду закладів освіти України вже декілька років діють мовні табори до роботи в яких залучаються волонтери Навчати їх будуть волонтери як з країн Європи та США. Так Міністерство освіти реалізовує завдання із підняття рівня знань англійської мови серед учнівської молоді по всій країні.
Другий рік поспіль до роботи в такому таборі, що діє на базі Ізяславського НВК № 2, який є на Ізяславщині опорним закладом освіти, із Великої Британії приїжджає волонтер Джозеф Вільямс.
Організатори роботи в таборі запланували планують проводити навчання у різних формах, в першу чергу використовуючи ігрові та інтерактивні методи. У таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземною мовою та застосовувати їх у різних формах діяльності: не лише у спілкуванні із носієм мови та один з одним, а і в ігрових та концертних і розважальних програмах, тощо.
«Літній мовний табір – це творча атмосфера, де діти не просто з підручником намагаються щось сказати чи завчити і переказати. – розповіла начальник табору Віта Мороз. – Це навчання в дії, через гру, активне спілкування. Робота в нашому таборі націлена на групу дітей, які мають визначитися, що їх найбільше цікавить. Тоді у дітей є мотивація працювати».
«Наше завдання – привернути увагу суспільства, Україні потрібна мода на вивчення іноземних мов. Тоді наша держава буде конкурентоздатною, а наша освіта – якіснішою», – зазначив заступник голови Ізяславської райдержадміністрації Володимир Левченко.
Волонтер із Великобританії працюватиме в таборі «Промінь» у період із 6 по 12 червня. За цей час крім мовної підготовки дітей було проведено чимало заходів в таборі із ознайомлення гостя із культурою звичаями та історією нашого краю та України.
Так 6 червня в таборі діти провели презентацію проектів «My dreams» («Мої мрії») англійською мовою, які вони підготували. Також було проведено перегляд відеоматеріалів та мультимедійних презентацій, підготованих учнями з волонтером Джозефом Вільямсом. 7 червня вихованці табору разом із волонтером та своїми виховниками запланували здійснили поїздку до Великорадогощанської Січі, яка діє у селі Велика Радогощ, де по спілкуються із однолітками, які відпочивають в районному туристсько-спортивному наметовому таборі «Січ», який діє на базі Великорадогощанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

ФОТО


В.Кучерук за матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

78
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.