Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Васьківцях оселилися лисиці

У Васьківцях оселилися лисиці

Вже рік як на територію села Васьківці занадилися лисиці. Людей ці мешканці лісу не бояться і почуваються повноправними господарями. А от селяни таких сусідів побоюються. Адже лиси, як і всі дикі тварини, хворіють і переносять багато захворювань, серед яких — сказ, різноманітні гельмінтні інвазії. Вони ж є прокормлювачами паразитів, зокрема кліщів, які переносять низку небезпечних хвороб, у тому числі бореліози, лептоспіроз. Відповідно збільшення популяції таких тварин у безпосередній близькості до людського житла в рази збільшує небезпеку зараження багатьма хворобами та сприяє їхньому розповсюдженню. Зокрема лиси роблять значну шкоду, крадуть свійську птицю.

З метою вирішення порушеного питання перший заступник голови райдержадміністрації, голова державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації Павло Ковальчук спільно із представниками Ізяславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій областітаІзяславської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок здійснили виїзд до даного населеного пункту та зустрілись із місцевою жителькою, котра показала їм місця поселення лисиць.

Враховуючи складність ситуації, що склалася у Васьківцях, вирішено невідкладно вживати дієвих заходів.

На підставі поданої заяви місцевих жителів до надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, представникиІзяславської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок отримали дозвіл на відстріл хижих звірів, проте потребує врегулювання питання відстрілу на території населеного пункту.

Фахівці Ізяславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, у свою чергу, проведуть роз'яснювальну роботу серед населення, огляд та профілактичну вакцинацію проти сказу всього сприйнятливого поголів'я.


За матеріалами державної надзвичайної

протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

106
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.