Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Центральній бібліотеці пройшла літературна година «Нехай мої струни лунають…»

У Центральній бібліотеці пройшла літературна година «Нехай мої струни лунають…»

Леся Українка… Це ніжне й дзвінке ім’я належить до найвеличніших імен нашого народу. Псевдонім Лариси Петрівни Косач твердо і назавжди зафіксований у пам’яті кожного українця, і не тільки українця.

У читальному залі Ізяславської центральної бібліотеки пройшла літературна година «Нехай мої струни лунають…» з нагоди 150-річчя від дня народження письменниці, поетеси, перекладачки, громадської діячки Лесі Українки. На захід до головної книгозбірні громади завітали учні 11-Б класу Ізяславського НВК «ЗОШ I-III ст. № 5 ім. О.П. Онищука, гімназія» з вчителем української мови та літератури Оксаною Сахнюк.

Ведучі свята Юлія Замашнюк і Ганна Іванюк розповіли для однолітків про життєвий та творчий шлях письменниці. Діти декламували поезії із творчого спадку Лесі Українки. Вірш «Надія» Лесі Українки прозвучав, як пісня у виконанні Тетяни Федорчук. Також присутні на заході переглянули буктрейлер на драму-феєрію «Лісова пісня», підготовлений провідним бібліографом Тетяною Гайдашук.

Працівники книгозбірні провели для учнівської молоді бібліографічний огляд літератури та інформаційних матеріалів, представленої на тематичний книжковій виставці «Безсмертна Леся Українка була і є навік жива». Також під час заходу учні прийняли участь у Всеукраїнському соціологічному опитуванні «Леся Українка – неосяжність особистості».

По завершенню літературної години «Нехай мої струни лунають…» її учасники сфотографувались тематичній зоні, присвяченій 150-річчю Лесі Українки, підготовленій та оформленій працівниками відділу обслуговування Ізяславської центральної бібліотеки.

За матеріалами Ізяславської центральної бібліотеки

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.