Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Свято-Миколаївському храмі УПЦ КП міста Ізяслав відправили панахиду

У Свято-Миколаївському храмі УПЦ КП міста Ізяслав відправили панахиду

У Свято-Миколаївському храмі УПЦ КП міста Ізяслав відправили панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні

Голова Ізяславської районної державної адміністрації, депутат Хмельницької обласної ради Борис Яцков, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, працівники державних установ району, волонтери, громадські активісти, жителі району взяли участь у панахиді за загиблими Героями небесної Сотні та всіма, хто віддав своє життя засвободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Служба відбулася у Свято-Миколаївському храмі Української Православної Церкви Київський патріархат міста Ізяслав. Службу провів настоятель храму, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук у співслужінні представників духовенства благочиння.

Звертаючись до присутніх у храмі, отець Володимир зазначив, що сьогодні вся громада зібралася для того, щоб помолитися за душі найкращих доньок і синів України. «Вони віддали своє життя за нашу державу, народ і свободу. Віддали тому, що любили», — сказав він.

Фото

izadm.gov.ua

182
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.