Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Щодо здійснення перевезення пільговиків

Щодо здійснення перевезення пільговиків

Здійснення перевезення пільговиків

На території Ізяславського району діє програма «Турбота» на 2016-2017 роки, яка включає 17 заходів, спрямованих на соціальний захист найбільш незахищених мешканців району. В даній програмі також передбачені заходи на відшкодування втрат за перевезення пільгової категорії населення автоперевізникам та залізничним транспортом. Джерелом фінансування програми є районний та місцеві бюджети (30 сільських та міська рада). Відповідними рішеннями сесій міської та сільських рад було виділено кошти на відшкодування втрат за перевезення пільгової категорії населення автоперевізникам (283,634 тис. грн.) та залізничним транспортом (49,8 тис. грн.).

Законом України «Про автомобільний транспорт» (ст. 37) визначено, що пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Відшкодування втрат від пільгових перевезень громадян здійснюється на підставі договору між Розпорядником коштів та Перевізником. Проте, даний факт не є підставою для відмови в пільговому перевезені.

В системі транспортного комплексу на території району здійснювали перевезення пасажирів 29 перевізників, в тому числі шість юридичних осіб, 23 — фізичних осіб-підприємців.

В межах району працюють 7 перевізників (одна юридична та шість фізичних осіб-підприємців). Вони обслуговують 18 приміських та 4 міських автобусних маршрути. На обслуговуванні даних маршрутів задіяно 34 автобуси.

На сьогоднішній день управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації укладено договори та відшкодовано кошти за перевезення пільгової категорії населення автоперевізникам ПП Рабощук О.В. (міжміські маршрути — 64105,95 грн.); ПП Гуменюк В.О (міжміські та приміський маршрути — 2842,89 грн.); ПП Мартинова Г.А (міжміські — 4974,30 грн.); ПП Дузяк В.В.; ТОВ «Ізяславтрансбуд» (міжміські та міський маршрути — 102835,87 грн.) та з ВП Козятинської дирекції залізничних перевезень (41500 грн.)

У випадку порушення права на пільговий проїзд особа може звернутися до територіального управління Укртрансбезпеки в Хмельницькій області (29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75), при цьому бажано зазначити маршрут, рейс, номер транспортного засобу, дату та по можливості прізвище водія.

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

72
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.