Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У співпраці та злагодженості запорука розвитку району!

У співпраці та злагодженості запорука розвитку району!

Відповідно до розпорядження Президента України П.Порошенка від 21 квітня 2015 року № 448/2015-рп27 квітня 2015 року я приступив до виконання обов'язків голови Ізяславської районної державної адміністрації.

У тісній співпраці із Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Хмельницькою обласною радою, Ізяславською районною радою, місцевими радами Ізяславського району, бізнесовими структурами, приватними підприємцями та жителями району вдалося забезпечити стабільну життєдіяльність району та досягнути ряду позитивних результатів.

За 2015 рік до загального фонду районного бюджету за рахунок усіхджерел надійшло доходів в сумі 215 970 950 грн., що становить 102,0 % до затверджених показників.

За підсумками збору урожаю в 2015 році валове виробництво зернових культур у 2015 році становило 112 тисяч тонн приурожайності 57,2 центнери з одного гектара.

Станом на 20 квітня 2016 року сільськогосподарськими підприємствами завершено посів ранніх зернових культур на площі 6,4 тисяч гектарів. На даний час проводиться посів пізніх сільськогосподарських культур, кукурудзи та сої. У цілому вся посівна площа під урожай 2016 року очікується на рівні 57,1 тис. га., що більше рівня минулого року на 2,4 тисячі гектарів.

За січень-грудень поточного року в сільськогосподарських підприємствах району вироблено: 1360 тонн м'яса (порівняно з минулим роком виробництвозбільшилось на 299 тонн (128,1 %)); 5653 тонн молока, що на 481 тонну більше(109,3%). Також за цей період продуктивність дійного стада зросла на 182 кг (104,1 %) (на корову надоїли по 4676 кг молока), збільшились середньодобові прирости ВРХ на 5 (до 745 грам), середньодобові прирости свиней становлять 566 грам.

Враховуючи важливість земельних питаньза звітний періодв районі понад 370 га земель сільськогосподарськогопризначення (земельних часток – паїв) було передано в оренду сільськогосподарським товаровиробникам нашого району, що забезпечить додаткові надходженнякоштів до місцевих бюджетів. Прогнозований дохід від орендної плати складає близько 400,0 тис.грн. Систематичноздійснюєтьсяпереглядукладених раніше договоріворенди на предмет збільшення розміруорендної плати.

За цей період 415 учасникам антитерористичної операції надано земельних ділянок загальною площею 831 га.

На забезпечення виконання районної Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значенняв 2016 році з районного бюджету виділено кошти в сумі 1 млн. грн. За моєю ініціативою одинадцять сільських рад розглянули питання співфінансування робіт із розвитку районних доріг та виділили кошти на ремонти доріг на суму 1480 тис. грн.

У серпні 2015 року об'єднаними зусиллями було завершено роботи із капітальногоремонту комунальної вулиціСтаніславськоговід перехрестяз вул. Військової до перехрестя вул. Жовтневої. Загальна вартість проекту склала 1195,838 тис.грн. (кошти міського бюджету та спонсорські кошти бізнесових структур району). На даній дорозі облаштовано залізобетонне покриття на щебеневій подушці.

Наразі завершуються ямкові ремонти доріг до сіл Ліщана, Ріпки, Тишевичі, Білеве та об'їзної дороги міста Ізяслав. До виконання означених робіт було залучено Ізяславський, Шепетівський, Старокостянтинівський, Славутський та Полонський райавтодори. На черзі ремонт дороги до сіл Васьківці, Білогородка, Клубівка, Сошне, Теліжинці, Зубарі, Білотин, Стороничі, Рокитне та міст через річку Горинь в с.Михнів.

Долучились до потрібної справи і сільгосптовариства району. СТОВ «Зоря» с. Васьківці, СТОВ «Слава» с. Припутні, ТОВ «Арта-Агро» с. Ліщана, ТОВ Компанія «Укрелітагро» с. Михнів та ТОВ ІВК «Перлина Поділля» с. Квітнене Білогірського району надають транспорт для вивезення щебеню, паливно-мастильні матеріали для заправки транспорту, усіляко сприяють якнайшвидшому проведенню ремонтних робіт.

На сьогодні роботи із проведення ремонту доріг району активно продовжуються.

Мною активізовано роботи із проведення робіт із реконструкції приміщення поліклініки центральної районної лікарні.

Залучено 4720,109 тис.грн. на реконструкцію приміщення поліклініки Ізяславської центральної районної лікарні по вул. Б.Хмельницького, 47 в м.Ізяслав (444,4 тис.грн. — районний бюджет, 1000,0 тис.грн. — обласний бюджет, 2396,483 тис.грн. – державний фонд регіонального розвитку, 879,226 тис.грн. – субвенція з держбюджету по зоні спостереження). Підготовлено та направлено на облдержадміністрацію пропозиції щодо фінансування в 2016 роціоб'єктів за рахунок державного фонду регіонального розвитку. В березні поточного року проект – «реконструкція приміщення поліклініки Ізяславської центральної лікарні по вул.Б.Хмельницького, 47 в м.Ізяслав» пройшов відбір комісією з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році при Мінрегіонбуді України із загальним обсягом фінансування — 9400,511 тис.грн.

Завершення робіт заплановано на осінь 2016 року.

За моєю ініціативоюпроведено ремонтні роботи в хірургічному (202,5 тис.грн.)та терапевтичному (199,0 тис.грн.) відділеннях. Також було закуплено медичне обладнання на суму 359,3 тис.грн.

У районному будинку культури проведено ремонтні роботи на загальну суму 295,0 тис. грн… (75,0 – поточного ремонту, 220,0 тис.грн. – капітального).

У ході тривалої роботи із Міністерством культури України оформлено право власності на комплекс споруд (костел св.Йосипа та келійний корпус) пам'ятка архітектури XVII століттявул.Шевченка в м.Ізяслав за державою в особі Ізяславської районної державної адміністрації.

З метою забезпечення населення району автобусним сполученням у 2015 році проведено 4 конкурси на визначення перевізника на автобусних маршрутах, по результатах яких укладено 10 договорів на перевезення пасажирів.В 2016 році проведено ще один конкурс на відновлення автобусного сполучення до села Більчин.

Район бере участь у третійфазі реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» і пройшов у третю фазу проекту. В рамках третьої фазиреалізовуютьсячотири мікропроекти:

— капітальний ремонт будівель Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. (заміна вікон тадверей);

— капітальний ремонт будівлі Кунівської ЗОШ І-ІІІ (заміна вікон та дверей);

— капітальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту с.Свириди (реалізацію проекту завершено);

— капітальний ремонтосвітлення вулиць у нічний час в с.Плужне.

Нещодавно завершено роботи із заміни покрівлі, облаштування водовідведеннята заміни вікон приміщення Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» на загальну суму 660,5 тис. грн., яку подано на розгляд обласної конкурсної комісії як опорної школи.

В Білівському та Щуровецькому НВК «школа – дитячий садок» збільшено режим перебування дітей-дошкільників в закладах до 9 годин. В Новосільському ДНЗ відкрита друга дошкільна група. В Білогородському ДНЗ розпочала роботу логопедична група. В Ізяславському ДНЗ № 4 функціонує 3 санаторні групи.

З метою забезпечення умов ведення бізнесу збільшено граничну чисельність відділу з організації надання адміністративних послуг на дві штатні одиниці. Також було створено сектор з питань державної реєстрації з граничною чисельністю 2 штатні одиниці та забезпечено переведення працівників з районного управління юстиції.

Станом на 01.04.2016 року через центр надання адміністративних послугнадається 98 видівпослуг.

За період 01.04.2015року — 01.04.2016 року в центрі надано 12 834 послуги.

З 05 жовтня 2015 року через адміністратора розпочато прийом документів з реєстрації прав власності на нерухоме майно та інших речових прав. Прийнято та зареєстровано 400 справ.

У зв'язку з передачею функцій від Міністерства юстиції України на місцевий рівень з 01.04.2016 року кошти за надання послуг з реєстрації речових прав на нерухоме майно зараховуються до районного бюджету.За квітень 2016 року надійшло 69 110,00 грн.

З метою оновлення міста розпочато реалізаціюпроекту із реконструкції центральної площі міста Ізяслав. Зазначені роботи ведуться за дольової участі Ізяславської міської ради, бізнесових структур району, приватного бізнесу, небайдужих жителів міста. До проведення робіт також долучились члени ряду громадських організацій району «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення», «Ізяславське козацьке товариство», районної спілки ветеранів Афганістану, «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції», тощо.

У місті Ізяслав завершено будівництво та введено в дію м'ясо-молочного павільйону з відкритими рядами по вулиці Вокзальній загальною площею 265,3 кв.м. кошторисною вартістю 4380,0 тис.грн.

На даний час розпочато комплекс робіт із передачі недобудованих об'єктів (приміщення загальноосвітньої школи по вул. Жовтнева м.Ізяслав та палатного корпусу Ізяславської центральної районної лікарні) у власність громад.

Результатом партнерства влади та бізнесу, з метою забезпечення населення якісними та дешевими медичними товарами і препаратами в місті Ізяслав відкрито соціальну аптеку по вулиці Шевченка.

Забезпечено стабільну роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації з питань призначення субсидій. Загалом по Ізяславському району сім´ям призначено 11986 субсидій.

Забезпечено діяльністькомісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. За звітний період проведено 18 засідань комісії, на яких розглянуто 94 питання. Прийнято 56 розпоряджень голови райдержадміністрації (35 щодо захисту майнових прав дітей та 21 щодо їх соціального захисту, а також14 висновків).

Стабільна робота з розвитку району стала можливою завдяки консолідованій співпраці районної державної адміністрації з обласною державною адміністрацією, з депутатським корпусом обласної, районної, Ізяславської міської та сільських рад, підприємствами, організаціями, установами усіх форм власності, приватним бізнесом, громадськими організаціями району та небайдужими громадянами.

Лише у співпраці та злагодженості запорука розвитку району!

Борис Яцков,
голова районної державної адміністрації

95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.