Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Славуті лікарня переповнена хворими на COVID-19

У Славуті лікарня переповнена хворими на COVID-19

Медзаклад завантажений на 99%.

У Хмельницькій області лікарні працюють у режимі завантаженості. Як повідомив перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш сьогодні, 2 листопада, під час брифінгу, найскладніша ситуація у Славутській центральній районній лікарні.

«Не проста ситуація залишається у Славутській центральній районній лікарні, де заклад на 99% завантажений хворими на COVID-19. Пацієнти з цього регіону спрямовуються на лікування у шепетівську та нетішинську лікарні. Досить завантажена і Городоцька центральна районна лікарня – 93%. Якщо заклад буде переповнений, то пацієнтів направлятимуть у Дунаївці. Залишається складна ситуація у Хмельницькій міській лікарні – 97% завантаженості та Хмельницькій інфекційній лікарні – 84%. Зараз завершуємо підводити кисень у додаткові приміщення Хмельницької міської лікарні, які будуть найближчим часом розгорнуті», — зазначив Роман Борисович.

За його словами, загальна завантаженість закладів охорони здоров'я по області хворими на коронавірусну інфекцію складає 66%. На лікуванні в них перебуває 983 особи із підтвердженим COVID-19 та 365 особи з підозрою.

«Продовжуємо тестування хворих. Станом на сьогодні лабораторний центр вийшов на 1200-1300 досліджень на добу. Це дає можливість протягом доби отримати результат. Якщо біоматеріал був доставлений до 16.00 години, то людина у той же день отримає результат. Якщо ж після 16.00 — наступного дня», — каже Роман Примуш.

Наразі обласний лабораторний центр знову розпочав робити тести на коронавірус на платній основі. Послугу тимчасово призупиняли через велике навантаження на лабораторію.

Сайт "Є"

148
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.