Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Славуті і Старокостянтинові попрощалися з загиблими в АТО військовими

У Славуті і Старокостянтинові попрощалися з загиблими в АТО військовими

У Славуті і Старокостянтинові попрощалися з загиблими в АТО військовими

27-річний Анатолій Цимбалюк і 38-річний Василь Шемчук загинули на Сході наприкінці травня.

В один день на Хмельниччині попрощалися з двома натовцями. Військові захищали цілісність України на Сході і загинули від куль ворога. Славутчанин Анатолій Цимбалюк був призваний під час 6 хвилі мобілізації у липні 2015 року.

«Ввечері 30 травня він добровільно вирішив змінити товаришів на посту, аби ті відпочили. Осколки ворожої міни влучили саме тоді, коли Анатолій залишився один. Поранення виявились несумісні з життям – дорогою до шпиталю серце воїна зупинилось», — йдеться у повідомленні Славутської міськради.

Василь Шемчук був бійцем 95-ї, а потім створеної на її базі 81-ї окремої аеромобільної бригади. Вона прославилась завдяки героїчній обороні Донецького аеропорту наприкінці 2014 — на початку 2015 років. Військовий загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Піски Донецької області.

«Віддати шану нашому земляку прийшли бойові побратими, керівництво міста, району, громадськість. Поховали полеглого десантника в рідному селі Жабче, Старокостянтинівського району», — повідомляють в Старокостянтинівській міській раді.

Джерело: vsim.ua

141
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.