Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У школах більше не вивчатимуть літературні твори російських авторів

У школах більше не вивчатимуть літературні твори російських авторів

Їх замінять творами зарубіжних письменників відповідно до літературного процесу.

Зі шкільної програми зарубіжної літератури будуть вилучені твори російських та радянських авторів. Відповідне рішення ухвалено робочою групою Міністерства освіти і науки з оновлення змісту навчальних програм для 6-9 класів та 10-11 класів. Про це повідомляє портал osvita.ua.

Зокрема, зі шкільних програм зарубіжної літератури будуть вилучені твори понад 40 російських та радянських письменників, поетів, прозаїків та митців.

«Відтепер українські школярі не вивчатимуть творчість Олександра Пушкіна, Івана Крилова, Антона Чехова, Михайла Лермонтова, Михайла Булгакова, Льва Толстого, Івана Тургенєва, Івана Буніна, Осипа Мандельштама, Миколи Некрасова, Олександра Блока, Федора Достоєвського, Олександра Грибоєдова, — йдеться у повідомленні. — Також із шкільної програми будуть виключені твори Булата Окуджави, Василя Бикова, Олександра Гріна, Костянтина Симонова, Марини Аромштам, Сергія Єсеніна, Михайла Шолохова, Бориса Пастернака, Володимира Маяковського, Анни Ахматової, Миколи Гумільова, Марини Цвєтаєвої, Іллі Ільфа, Євгена Петрова та інших».

Вилучені твори цих авторів будуть замінені творами зарубіжних письменників відповідно до літературного процесу та з урахуванням вікових особливостей учнів.

Вивчення творчості Миколи Гоголя і Таїра Халілова рекомендовано перенести до навчальних програм із української літератури.

Додамо, у Хмельницькому відучора заборонено використання російськомовного продукту в публічних місцях.

Сайт "Є"

134
RSS
Василь
08:40
Іван Крилов уже 150 років самий великий ворог для чиновніків всіх країн світу. І російский царь його тоже забороняв читати.
Вася
19:56
Майдануті скакуни.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.