Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Шепетівці засудили жінку, яка видавала себе за одиноку матір

У Шепетівці засудили жінку, яка видавала себе за одиноку матір

Жінка шахраювала, щоб отримати допомогу від держави.

Мешканка Шепетівщини протягом кількох років обманом отримувала держдопомогу одиноким матерям. Як зазначають у пресслужбі апеляційного суду, жінка двічі шахраювала, коли реєструвала своїх новонароджених дітей.

«За вироком суду, у 2017 році жінка під час реєстрації новонародженого сина умисно не вказала батьком свого співмешканця. Після цього вона подала документи соцоргани про призначення їй усіх видів соціальної допомоги, — йдеться у повідоменні. — У жодному з документів про батька дитини, з яким насправді проживає й виховує сина, жінка не вказала».

Протягом двох років вона незаконно отримала близько 15 тисяч гривень державної допомоги.

«У 2019 році після народження другого сина, батьком якого є співмешканець, жінка вирішила діяти за аналогічною схемою: не вказала чоловіка у документах й подала їх на отримання усіх видів соціальних допомоги, компенсацій та пільг, в тому числі державної допомоги на дітей одиноким матерям», — зазначають у суді.

Врешті правоохоронці кваліфікували її дії як шахрайство і шахрайство, вчинене повторно.

Під час досудового розслідування підозрювана та прокурор уклали угоду про визнання винуватості. За її умовами жінка повністю визнала свою вину. Вона зобов’язалася повернути протягом пів року потерпілій юридичній особі понад 24 тисячі гривень.

Шепетівський міськрайонний суд угоду про визнання винуватості затвердив. Їй призначено остаточне покарання у виді двох років обмеження волі, звільнивши від його відбування з випробуванням на один рік іспитового строку.

Сайт "Є"

204
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.