Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Шепетівці виділили 100 гектарів землі під агропромисловий парк

У Шепетівці виділили 100 гектарів землі під агропромисловий парк

Таке рішення прийняли депутати міської ради вчора, 25 лютого.

Агропромисловий парк облаштують у Шепетівці за кошти, які надійши до держбюджету від Європейського Союзу. Вчора, депутати Шепетівської міської ради прийняли рішення виділити ділянку площею у 100 га під облаштування агропарку.

Як повідомляє Шепетівська міська рада, на території агропарку будуть підведені усі необхідні комунікації, адміністративний центр та місця для оренди інвесторами і розміщення агропромислових потужностей. У міській раді запевняють, що вже ведуться переговори із рядом агропромислових виробників, які зацікавлені в співпраці на базі агропарку.

Проєкт планується реалізовувати у три етапи. Перший етап — виділення ділянки — громада уже виконала. Наступні етапи: облаштування промислового майданчика та реконструкції інфраструктури та залучення інвесторів і початок господарської діяльності у межах агропромислового парку. Реалізація проєкт відбудеться у 2021-2023 роках.

«Шепетівка потребує інтеграції нових ресурсів. І агропромисловий парк — це чудова можливість залучити нові надходження до місцевого бюджету, створити додаткові робочі місця і розвинути нові напрямки діяльності міста, такі як первинна та вторинна переробки сільськогосподарської сировини, виробництво харчових продуктів, транспорт, логістика, зберігання та сортування сільськогосподарської продукції. Тож тепер чекаємо фінансування за проектом, а поки працюємо над проектно-кошторисною документацією», — цитує міського голову Шепетівки Віталія Бузиля сайт міської ради.

Нагадаємо, проєкт «Агропромисловий парк», який розробила Шепетівська міська рада, переміг у конкурсному відборі проектів регіонального розвитку, у програмі «Інноваційна економіка та інвестиції». На його реалізацію заплоновано витратити 21 мільйон гривень.

Сайт "Є"

120
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.