Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Шепетівці відкривають пункт масової вакцинації: куди йти та як реєструватись

У Шепетівці відкривають пункт масової вакцинації: куди йти та як реєструватись

Кампанія вакцинації від COVID-19 у Шепетівці розпочалась 11 березня: вакцинували медиків місцевої багатопрофільної лікарні.

Згодом свої щеплення отримали працівники ключових галузей та підприємств, згідно дорожньої карти. Паралельно, залишковими дозами могли вакцинуватись, за попереднім записом, усі охочі.

Нині у Шепетівському центрі ПМСД ми зробили понад п’ять з половиною тисяч щеплень, – коментує головний лікар Андрій Нечипорук, – з них 3 566 людей провакциновані першою дозою, а 2 114 – пройшли ревакцинацію. Для того, аби мати змогу охопити усіх охочих, ми організували роботу бригад та 2-х пунктів щеплення проти COVID-19.


Оскільки попит на вакцину, як кажуть медики, значний, то цієї суботи відкривають ще один пункт щеплень. Він буде масової вакцинації.

Цієї суботи (17 липня) усі охочі зробити щеплення можуть прийти до пункту, що знаходитиметься за адресою вулиця Героїв Небесної Сотні 61 (перший поверх стоматології), – каже Андрій Нечипорук. –З собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Попередня реєстрація не потрібна.

Щеплення робитимуть вакциною Pfizer. Вона, як і всі вакцини, що їх використовують у ЦПМСД, є сертифікованою та безпечною.

Крім того, додає медик, у їх центрі за допомогою сучасної медичної інформаційної системи налагодили видачу вакцинальних сертифікатів. Звернутись по такий можна до свого сімейного лікаря.

Хмельниччина Північ

171
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.