Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Шепетівці почала орудувати чупакабра?

У Шепетівці почала орудувати чупакабра?

У Шепетівці почала орудувати чупакабра?

Як повідомяє сайт Шепетівки, вчора близько 23:00 по вулиці Пархоменка, що неподалік 5 школи, зафіксували дивний напад на свійських кролів. Про це нам розповіла Ірина Шворак, саме на її господарство був здійснений напад.

Ми сиділи, дивились телевізор, як раптом почули стукіт ніби хтось в вікно гримає у сусідів. Почали гавкати собаки з усіх сторін і наш також. Це тривало хвилин 15. Але ми все думали, що це в сусідів хтось добивається. Аж раптом почули крик сусідки. Коли чоловік вибіг на двір, то вона голосила: «ви чого сидите, у вас там королі кричать диким криком і гуркіт ніби хтось залізо ломить.» Сказала що вона коли прийшла то бачила як там стояло щось велике, наче собака і темного кольору. Але коли чоловік побіг туди то вже нічого не було, окрім лежачих королів, причому вони абсолютно цілі, лише дві дірочки і випита кров. А клітки вирвані просто в хлам.
Родина Швораків до цього випадку не вірила у існування так званої «чупакабри», та після цього випадку задумались.
Якби то була собака то вона б їла королів, а не просто випила кров.
Поки що це перший подібний випадок, який зафіксували у Шепетівці. Радимо шепетівчанам, які тримають щось на кшталт курей, кролів, качок, зараз уважніше слідкувати за своїм господарством.

shepetivka.com.ua

130
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.