Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Шепетівці, Нетішині та Ізяславі відбудеться презентація трилогії Юрія Даценка

У Шепетівці, Нетішині та Ізяславі відбудеться презентація трилогії Юрія Даценка

Три книги про проскурівського хірурга Якова Ровнєра хмельницького автора Юрія Даценка презентуватимуть у Шепетівському районі за тиждень.

Про це Юрій Даценко анонсував у своєму фб.

У четвер, 23 вересня, об 11:00 автор зустрінеться із прихильниками та поціновувачами жанру у Шепетівці. Презентація відбудеться у Музеї пропаганди.

Того ж дня о 16:00 організують презентацію у місцевій бібліотеці Нетішина.

Для ізяславчан презентують книгу наступного дня, 24 вересня, у приміщенні бібліотеки. Час – узгоджується.

Перший роман “Пастка для Різника” Юрій Даценко презентував у 2019 у рамках туру письменника-фантаста Макса Кідрука. Фото: фб автора.

Усі книги оповідають про пригоди проскурівського хірурга. Сюжет першої книги “Пастка про Різника” розгортається довкола Якова Ровнєра. Як експерта, його запрошують на огляд загиблої дівчини. Поліція швидко “знаходить винного” та закриває справу. Проте лікар розуміє, що слідство пішло хибним шляхом, тому він розпочинає своє власне. А що, як дівчина стала жертвою Джека Різника, який орудував не лише у Лондоні 1888 року, а й у маленькому містечку на Поділлі?

У “Книзі на камені” вже знайомий нам хірург вирушає до тогочасного обласного центру. Які пригоди чекають на нього у Кам’янці-Подільському? Вже в третій, прем’єрній книзі, Ровнєр розслідуватиме справу у Меджибожі.

«Хмельниччина Північ»

189
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.