Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У селі Клубівка відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

У селі Клубівка відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

У рамках програми «Доступна Медицина», ініційованої Президентом України спільно з Урядом та владою на місцях, інтенсивно реалізуються проекти з будівництва сучасних амбулаторій у сільській місцевості.

Відкриття медзакладу, збудованого за кошти державного бюджету, відбулося 16 жовтня. На свято з нагоди відкриття закладу завітав заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук, директор департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віра Бригадир, голова Ізяславської районної державної адміністрації Іван Федорчук, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, Клубівський сільський голова Володимир Юзина, головний лікар КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук та інші. Вони щиро привітали громаду та побажаливсім міцного здоров’я.

«Це важливий день для села Клубівка. Тепер ваша громада має нову амбулаторію, де можна отримати швидку та якісну медичну допомогу на належному рівні. Дякую усім, хто долучився до цього будівельного процесу: хто будував, хто контролював, хто допомагав. Усім бажаю не хворіти і отримувати лише якісне медичне обслуговування, якщо цього потребуватимуть. Не забувайте піклуватися про своє здоров’я та усього найкращого», – сказав у вітальному слові Сергій Ткачук.

Звертаючись до присутніх на заході, голова райдержадміністрації Іван Федорчук зазначив:«Кожен мешканець села заслуговує на якісне обслуговування. Сьогодні по країні відчувається нестача медичних кадрів і кожен сімейний лікар, який працює, у тому числі і в селі, повинен мати всі сучасні умови для роботи, адже це наші люди, діти, це наше майбутнє, бо ми того варті». Він також подякував усім, хто підтримав ініціативу будівництва нового об’єкта сільської медицини та побажав здоров’я жителям громади.

Споруджували медзаклад за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Загальна кошторисна вартість – понад 8,524 млн. грн. Слід зауважити, що долучився співфінансуванням і місцевий бюджет, виділивши на будівництво близько 852,45тис.грн.Представники підрядної організації ТОВ «Ізяславтрансбуд» Володимир Давидюк та Наталія Кирилюк запевнили жителів Клубівки, що будівельники якісно виконали всі роботи.

Завідувачка Клубівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Ольга Каралаш подякувала за нове приміщення та запевнила, що працівники амбулаторії зроблять все, щоб забезпечити належне надання медичних послуг жителям громади.

На знак відкриття амбулаторії гості перерізали стрічку та запросили всіх оглянути нове приміщення.

Функціонування закладу забезпечить доступ до якісних медичних послуг кожному жителю громади.

Сектор РДА

318
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.