Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У селі Клубівка простилися із воїном-добровольцем

У селі Клубівка простилися із воїном-добровольцем

Вчора у селі Клубівка Ізяславської територіальної громади  попрощалися із воїном-добровольцем – Борисюком Володимиром Миколайовичем. Коли росія почала повномасштабну війну на нашій землі, Володимир Миколайович у свої 56 років пішов захищати Україну в лавах ЗСУ.

30 червня 2022 року військовослужбовець загинув внаслідок артилерійського обстрілу у Донецькій області.

6 липн дорогою, якою мужній захисник України востаннє повертався до рідного дому, знову «живий» ланцюг, національна символіка та сльози… І ми не знаємо, скільки разів ще будемо оплакувати наших відважних героїв. Але нестерпно болить… кожна крапля крові наших земляків…

Володимир Миколайович міг не йти на війну, та заради майбутнього своїх дітей 56-річний чоловік за першим покликом серця став на захист рідної землі, коли ворог підступно зайшов на нашу територію. Володимир Борисюк був добрим, щирим, хоробрим та завзятим воїном. Він ще багато корисного міг би зробити для своєї сім’ї та країни, але захищаючи її свободу і незалежність, віддав найцінніше – своє життя.

У люблячого чоловіка та турботливого батька залишились дружина та двоє повнолітніх дітей.

Провести воїна в останню путь прийшли численні односельчани, друзі, які несли квіти й не стримували сліз.

Чин похорону нашого захисника звершили священнослужителі Православної Церкви України. Поховали Володимира Миколайовича з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі під синьо-жовтим стягом.

Наш святий обов’язок пам’ятати подвиг нашого воїна-добровольця, як і решти захисників, шанувати цінності, за які вони загинули й ніколи їм не зраджувати, як це робили наші герої.

Вічна шана та доземний уклін загиблому воїну України.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно…

403
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.