Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У селах Михнів та Білеве відбулося СВЯТО ХЛІБА

У селах Михнів та Білеве відбулося СВЯТО ХЛІБА

У селах Михнів та Білеве відбулося СВЯТО ХЛІБА

22 жовтня у селах Михнів та Білеве Ізяславського району відбулось свято хліба. Заходи було організовано сільськими громадами спільно з Групою компаній «VITAGRO». Взяв участь у святкуванні генеральний директор аграрної компанії «Вітагро» Петро Лабазюк. «Ізяславщина край надзвичайно трудолюбивих людей, які з дня в день працюють аби робити життя свого краю кращим. Бажаю вам вдачі, успіху і завжди врожайних років. Я ж, як керівник компанії-інвестора, обіцяю й надалі активно працювати і виконувати ті завдання, які ви покладали на мене.» — запевнив П.Лабазюк. Також, земляків із трудовими досягненнями, привітали: у Михнові – директор ТОВ «Компанія УКРЕЛІТАГРО» Володимир Корнійчук, секретар Михнівської сільської ради Зоя Франкова; у Білевому – заступник директора ТОВ «Компанія УКРЕЛІТАГРО» Леонід Лісковий, Білівський сільський голова Микола Чорний.

На знак шани та вдячності за працю Петру Лабазюку в селі Білеве та в селі Михнів, від імені місцевих громад, було запашний коровай, спечений із зерна, вирощеного місцевими хліборобами.
Про інвестора — групу компаній «VITAGRO» знають не тільки в Україні, але й за її межами. Сьогодні компанія потужне, високо розвинуте аграрне підприємство з багатогалузевою структурою виробництва, яке постійно розвивається та оновлюється. До уваги учасників святкового дійства було запропоновано переглянути фільм про життя та діяльність компанії у 2016 році.

П.Лабазюк, В.Корнійчук, Л.Лісковий також провели нагородження кращих працівників підприємства та ветеранів праці. Під час урочистої частини гості свята привітали селян не лише теплим словом, а й подарунками
«Ми сьогодні живемо у важкий час, коли сонячні промені осявають вись, але поряд чути гуркіт гармат та десь далеко ведеться бій і в атаку спішить солдат. Так склалося історично, що на фактично на долю кожного покоління українського народу випадала свята місія боронити свою Батьківщину від ворогів. І в цій боротьбі кращі сини та дочки України віддавали та продовжують віддавати найдорожче, що є у людини – життя.
Кожен з нас докладає максимум зусиль, аби на Україні запанувало мирне синє небо, щоб ми могли радіти життю, мали можливість організовувати та проводити такі свята як сьогодні», — зазначали у вітаннях виступаючі.
Жителі Михнова, Білевого та гості вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України хвилиною мовчання.
Для умілих господарів землі, для тих, хто вмілими руками багатий ростить урожай, хто славить своє працею нашу дорогу Ізяславщину аматорами художньої самодіяльності Михнівського сільського будинку культури, Білівського сільського будинку культури, громади села Тишевичі та зірками естради Хмельниччини було підготовлено цікаву та змістовну концертну програму.

За матеріалами Михнівської та Білівської сільських рад

133
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.