Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Ріпківському НВК пройшов Тиждень англійської мови

У Ріпківському НВК пройшов Тиждень англійської мови

2016 — рік англійської мови в Україні

У Ріпківському НВК пройшов Тиждень англійської мови

З 17 по 21 жовтня 2016 року у Ріпківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок» пройшов Тиждень англійської мови. В цей тиждень було проведено багато різноманітних заходів.

Для учнів початкової школи були запропоновані цікаві конкурси, загадки, ребуси, кросворди, де учні змогли продемонструвати свої творчі здібності та набуті знання з англійської мови. Серед учнів 4 класу пройшла вікторина «English is funny».

Учні 5-11 класів організували виставку стіннівок, творчих робіт та постерів на теми: «The British Monarchy», «Holidays in Britain», «My Family», «The English speaking world», «London», присвячених звичаям і традиціям в англомовних країнах.

З учнями 5 класу був проведений брейн-ринг на тему «English: It's Easy!», де учні, розділені на команди, активно обговорювали і виконували пізнавальні краєзнавчі завдання.

В школі був проведений турнір поетів-перекладачів, в якому активно прийняли участь молодші і старші школярі. Найбільш цікавими були переклади поезії Павлюк Ганни (4 клас), Міщука Захара (4 клас), Голюка Владислава (5 клас), Мамінчука Владислава (5 клас), В'юн Дарії (6 клас), Якобчук Діани (10 клас), В'юн Алли (10 клас).

Переможці отримали високі бали та грамоти.

Протягом Тижня англійської мови школярі довідались про звичаї та обряди Англії, Уельсу, Шотландії, Північної Ірландії, взяли участь у вікторинах, конкурсах, випустили стінгазети, розучили нові вірші. Все це стимулювало підвищенню інтересу до вивчення англійської мови та її практичного застосування.

За матеріалами відділу Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок»

111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.