Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У районній книгозбірні до Дня партизанської слави пройшов Урок пам’яті

У районній книгозбірні до Дня партизанської слави пройшов Урок пам’яті

У рамках заходів із відзначення Дня партизанської слави в Ізяславському районі, на базі Ізяславської центральної районної бібліотеки вівся Урок пам'яті. Організували та провели захід працівник районної книгозбірні за підтримки вчителя історії Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та активу музею історії Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.


Під час заходу діти дізнались більше про діяльність підпільників і території міста Ізяслав та Ізяславського району. Піж час розповідей було акцентовано увагу на тому, що більшість учасників підпільного руху Ізяславщини складали педагоги та учні Ізяславської школи № 1. Екскурсоводи шкільного музею розповіли про активних учасників підпільного руху: Михайла Машерука, Ганю Сошенську, братів Калюжняків та багатьох інших.


Також на Уроці пам'яті прозвучали у запису пісні періоду Другої світової війни.

Також юні екскурсоводи напередодні Дня партизанської слави, який відповідно до Указу Президента України відзначається щорічно 22 вересня, провели у музеї історії школи ряд екскурсій для учнів різних класів свого закладу.

У День партизанської слави учні Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 поклали квіти до могили юної підпільниці Гані Сошенської та до меморіальної дошки на місці її загибелі.


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.