Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У районній державній адміністрації відбулась нарада за участю міського та сільських голів району

У районній державній адміністрації відбулась нарада за участю міського та сільських голів району

У залі засідань районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова та першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука 14 серпня відбулась нарада із Ізяславським міським та сільськими головами Ізяславського району.

У ході наради було розглянуто ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльностітериторій району.

Заступник начальника — начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізяславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Валентина Яковчук проінформувала учасників наради про стан інфекційних захворювань в Ізяславському районі.

На питанні організації призову громадян восени 2018 року та організації військового обліку зупинився заступник військового комісара з територіальної оборони Олександр Маліновський.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олег Ткаченкодоповів учасникам зібрання про результат участі сільських рад у співфінансуванні районної Програми «Турбота» в аспекті забезпечення пільгових перевезень на території району.

На питаннях проведення в районі заходів до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України зупинився завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Віктор Кучерук.

Про оформлення дотацій за утримання молодняку великої рогатої худоби доповіли начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Ткачук та завідувач сектору організації виробництва, переробки сільськогосподарської продукції відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації ЛюдмилаСеменюк.

Про стан протипожежних заходів у закладах району учасників наради проінформував начальник Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Артем Шашок.

У ході розгляду питань порядку денного наради голова районної державної адміністрації Борис Яцков зупинився на ряді актуальних питань. Зокрема від доповів: про стан наповнення дохідної частини місцевих бюджетів; про підвищення рівня оплати праці та легалізації трудових відносин в районі; про продаж підакцизних товарів на території району.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.