Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У районі відзначено День пам'яті жертв політичних репресій

У районі відзначено День пам'яті жертв політичних репресій

У районі відзначено День пам'яті жертв політичних репресій

Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками, що стали жертвами кривавого тоталітарного режиму. Намагаючись позбавити наш народ його національної свідомості, історичної пам'яті та прагнення до свободи мільйони українців, зокрема і наших земляків, було закатовано у застінках НКВС, розстріляно, відправлено у табори, тюрми, висилки. Їм було винесено смертний вирок лише за те, що були українцями і мали сміливість говорити про це вголос.

У зв'язку із 80-ми роковинами Великого терору — масових політичних репресій 1937-1938 років у закладах освіти та культурирайону було проведено ряд тематичних заходів з метоюпривернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням національної пам'яті, утвердження насильства проти людства, виховання нацiональної свiдомостi учнівської молоді та людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави, поваги до історичного минулого Батьківщини.

До цієї трагічної події у центральній районній бібліотеці було організовано та проведено книжкову виставку літератури на тему: «Стежками принижень, поневірянь, переслідувань». Матеріали в книгах та архівні документи несуть інформацію про злочини, вчинені у ХХ столітті комуністичним тоталітарним режимом на території України. Із виставкою мали нагоду ознайомитись школярам Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Онищука № 5, гімназія».

Аналогічний захід проведено у Білівській сільській бібліотеці під назвою «Репресовані безвинно».

У Михлянському сільському будинку культури проведено тематичний вечір «Трагічні сторінки історії мого народу», спрямований на виховання поваги до нашої історії, утвердження загальнолюдських цінностей, толерантності, розуміння важливості цього пам'ятного дня.

В Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї проведено виховну бесіду «Свіча у кам'яній пітьмі» із школярами Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Спливають роки, поступово спадає завіса засекреченості жорстоких справ радянської влади. Тому так важливо донести до молодого покоління ті уроки історії України, щоб не допустити повторення таких кривавих злочинів у майбутній українській історії.


79
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.