Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У районі до Дня Конституції України, Дня молоді та Дня міста Ізяслав провели спортивні змагання

У районі до Дня Конституції України, Дня молоді та Дня міста Ізяслав провели спортивні змагання

З нагоди 22-ї річниці Конституції України, Дня молоді та Дня міста Ізяслав сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації за підтримки Ізяславської міської ради 29 червня було організовано спортивне свято.

Спортивне дійство розпочалось біля Ізяславського районного будинку культури, де було дано старт забігу легкоатлетів вулицями Шевченка та Грушевського. Фініш забігу відбувся на території Ізяславського міського пляжу.

Учасників змагань привітали завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук та заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук.

Члени Великорадогощанського січового товариства із села Велика Радогощ на чолі зі своїм виховником Миколою Мельником провели для учасників спортивного заходу майстер-клас із різних козацьких видів єдиноборств. У ході майстер-класу чимало учасників заходу взяли участь у різних козацьких випробуваннях.

Організаторами заходу було проведено змагання: пляжного волейболу, (хлопці), армспорту (хлопці, дівчата), штовхання довбні (хлопці, дівчата), складання кубика Рубика (хлопці), шахи (хлопці), перетягування линви (хлопці).

Переможці змагань отримали грамоти від відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та Ізяславської міської ради, також переможці отримали призові кошти від Ізяславської міської ради.

Завершилось спортивне свято частуванням козацького кулешу від членів Великорадогощанського січового товариства.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.