Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

У райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

30 листопада поточного року голова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів щотижневу нараду за участю Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних структур центральних органів влади.

Традиційно нараду розчали із заслуховування інформації головного лікаря КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» Олександра Агапія таголовного лікаря КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» СергіяЛітвінчука. Зокрема Олександр Агапійдоповів про стан забезпечення закладу медичним киснем. Також було розглянуто питання щодо забезпечення доступу до альтернативних джерел електроживлення лікарні.

Також інформацію за підсумками своєї роботи за тиждень, що минув, та про плани нановий тиждень доповіли: начальник Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області Леонід Михалко, начальник Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області Артем Шашок.У ході виступу очільником райвідділу поліції було звернуто увагу на забезпечення дотримання громадянами маскового режиму під час перебування у громадських місцях.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ростислав Конончук поінформував присутніх про стан захворюваності серед педагогічних працівників та учнів закладів освіти району. Окремо Ростислав Борисович зупинився на питанні ходу проведення ремонтних робіт у ряді закладів освіти району.

Керівник Ізяславської філії Хмельницького обласного центру зайнятості Марія Літвінчук поінформувала присутніх про стан із безробіттям на території району. Зокрема Марія Іванівна зазначила, що відбувається сезонний ріст кількості осіб, що зареєстровані як безробітні.

У ході наради Іваном Федорчуком було звернуто увагу на забезпечення безперервності надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, в умовах реорганізації системи закладів, що надають соціальні послуги.

Також на нараді було визначеноосновні напрямки роботи на поточний тиждень.

Сектор РДА

142
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.