Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​У райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

​У райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

У понеділок, 23 листопада поточного року, голова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів щотижневу нараду за участю Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних структур центральних органів влади.

Заступник головного лікаря КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» Світлана Кущук, головний лікар КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук, завідувачка Ізяславським районним відділенням ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Інна Дишкант доповіли про стан із захворюваністю на коронавірусну інфекцію в Ізяславському районі. Зокрема Світлана Анатоліївна доповіла, що лікарня забезпечена медичним киснем, налагоджено дієву співпрацю із суб’єктами господарювання для забезпечення доставки кисневих балонів на зарядку. Керівництвом закладу ведуться роботи із придбання двох нових апаратів ШВЛ за кошти районного бюджету. Також Світлана Кущук доповіла, що найближчим часом розпочнуться роботи капітального ремонту боксів інфекційного відділення районної лікарні.

Також інформацію за підсумками своєї роботи за тиждень, що минув, та про плани на новий тиждень доповіли: начальник Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області Леонід Михалко, представник Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області Денис Мельничук.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ростислав Конончук поінформував присутніх про стан захворюваності серед педагогічних працівників та учнів закладів освіти району. Окремо Ростислав Борисович зупинився на питанні ходу проведення ремонтних робіт у ряді закладів освіти району.

В ході наради Іваном Федорчуком було неодноразово наголошено на необхідності забезпечення дотримання карантинних вимог та правил кожним жителем району, у кожній організації, установі, закладі. «Потрібно, щоб кожен з нас на роботі чи вдома відповідально віднісся до збереження власного здоров’я та здоров’я тих, хто оточує. Це потрібно робити БЕЗ ПАНІКИ! Виважено та спокійно ми забезпечимо стабільну роботу району», — зазначив голова райдержадміністрації.

Також на нараді було визначено основні напрямки роботи на поточний тиждень.

Сектор РДА

160
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.