Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

У райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

19 жовтня, за участі керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних структур центральних органів владиголова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів традиційну щотижневу нараду.

На початку наради голова райдержадміністрації повідомив, що відповідно до рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС Ізяславський район перебуває вПОМАРАНЧЕВІЙ зоні карантинних обмежень.«Це рішення зобов’язує до суворого дотримання карантинних правил усіх жителів району та суб’єктів господарювання», — наголосив Іван Федорчук.

Головний лікар КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» Олександр Агапій, головний лікар КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук, завідувачка Ізяславським районним відділенням ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Інна Дишкант доповіли про стан із захворюваністю на коронавірусну інфекцію, викликану в Ізяславському районі.

Також інформацію за підсумками своєї роботи за тиждень, що минув, та про плани на новий тиждень доповіли: начальник Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області Леонід Михалко, заступник начальника Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області Андрій Гошовський.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ростислав Конончук поінформував присутніх про початок осінніх канікул у закладах освіти району.

Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук поінформувала присутніх про заходи Ізяславської міської ради щодо початку опалювального сезону та забезпечення подання тепла до споживачів.

Заступник голови районної ради Михайло Борисюк повідомив проте, що відповідно до плану роботи районної ради 20 жовтня відбудеться засідання чергової сесії районної ради.

За розглядом цього та інших питань, головою райдержадміністрації Іваном Федорчуком було дано окремі доручення ряду структурних підрозділів райдержадміністрації.

Також на нараді було визначено основні напрямки роботи на поточний тиждень.

Сектор РДА

168
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.