Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

У райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

У понеділок, 5 жовтня поточного року, голова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів щотижневу нараду за участю Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних структур центральних органів влади.

Розпочинаючи нараду, голова райдержадміністрації повідомив, що відповідно до рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС Ізяславський район надалі перебуває в«ЗЕЛЕНІЙ» зоні карантинних обмежень.

Головний лікар КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» Олександр Агапій, головний лікар КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук, завідувачка Ізяславським районним відділенням ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Інна Дишкант доповіли про стан із захворюваністю на коронавірусну інфекцію в Ізяславському районі.

Також Олександр Агапій доповів, що найближчим часом розпочнуться роботи із монтування системи подачі медичного кисню для потреб хворих у приміщеннях неврологічного, терапевтичного та дитячого відділень лікарні, площі яких у даних час використовуються для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук повідомив, що військкоматом розпочато призов громадян на строкову військову службу у військові формування України.

Також інформацію за підсумками своєї роботи за тиждень, що минув, та про плани на новий тиждень доповіли: начальник Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області Леонід Михалко, начальник Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області Артем Шашок.

Окремо на нараді було розглянуто питання забезпечення стану готовності приміщень, де будуть розміщені виборчі дільниці із виборів депутатів місцевих рад та голів ОТГ 25 жовтня поточного року.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ростислав Конончук поінформував присутніх про можливе перенесення термінів осінніх канікул. Це пов’язано із дотриманням безпечних умов навчання учнів та початком роботи дільничних виборчих комісій.

За розглядом цього та інших питань, головою райдержадміністрації Іваном Федорчуком було дано окремі доручення ряду структурних підрозділів райдержадміністрації.

Також на нараді було визначено основні напрямки роботи на поточний тиждень.

Сектор РДА

96
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.