Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У райдержадміністрації відбулась нарада

У райдержадміністрації відбулась нарада

У райдержадміністрації відбулась нарада

28 липня в приміщенні залу засідань районної державної адміністрації відбулась нарада за участь керівників органів місцевого самоврядування району та керівників комунальних підприємств, які діють при сільських радах району.

Нараду провів перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук.

У ході наради було розглянуто питання про роботу комунальних підприємств сільських рад, забезпечення питною водою населення району та екологічну ситуацію в районі.Про це із учасниками наради спілкувалась завідувач сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Оксана Фіялко. Нею було зазначено, що останнім часом різко впав рівень води у криницях громадського користування. У багатьох селах району не вистачає питної води для забезпечення всіх життєво необхідних та господарських потреб населення.Разом із тим на території кожної сільської ради розміщені артезіанські свердловини та водонапірні вежі, які можуть забезпечити всі потреби у воді населення району. Проте багато свердловин після розпаювання залишились безгосподарними, занедбуються та стають непридатними для використання. Саме тому зараз дуже важливо провести інвентаризацію всіх об'єктів водопостачання, які розташовані на території населених пунктів, за необхідності прийняти їх на баланс сільських рад, визначитись із можливістю їх реконструкції чи ремонту з метою подальшого використання. Також дуже важливо віднайти кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення сільських водогонів по вулицях сіл з плануванням установки колонки на кожній вулиці.Також не менш важливим є питання екологічної безпеки. Про своє бачення вирішення зазначеного питання висловили Радошівський сільський голова Володимир Годованець та Кунівський сільський голова Ярослав Качур.

Такожбуло розглянуто питання діяльності комунальних підприємств сільських рад, які мають у своєму користуванні лісові масиви. Зокрема було звернуто увагу наїх ефективну економічну діяльність. Радошівським сільським головою Володимиром Годованецем було озвучено пропозицію провивчення питаннящодо об'єднання комунальних підприємств, які мають незначні лісові площі, в одне районне підприємство, що дасть змогузекономити кошти на апарат управління тапідтриматикомунальні підприємства.

Начальник Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віктор Матвійчукзвернув увагу учасників наради на безумовне дотриманнясуб'єктами господарювання, всіма жителями правил протипожежної безпеки під час проведення жнив з метою недопущення випадків спаленнястерні, залишків соломи, зілля та інше.

29.07.2016 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.