Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» вже два тижні на Ізяславщині триває двомісячник благоустрою. Сьогодні, 5 квітня, було проведено черговий суботник в місті Ізяслав.

У рамках цієї акції державні службовці, трудові колективи окремих організацій та установ міста працювали на своїх закріплених територіях, упорядковували придорожні смуги, прибирали парки, тощо.

Сумлінно попрацювали колективи районної державної адміністрації, районної ради, відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі у міському парку «Слави».

Не відставали від своїх колег і представники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Ізяславського районного центру зайнятості, котрі активно попрацювали на визначених ділянках робіт. Дві останні організації використали кольори національної символіки в оформленні квітника на алеї Героїв Небесної Сотні. Підібрані квіти у флористиці символізують віру, надію та духовність. Крім того працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації висадили саджанці черешень на своїй прилеглій території.

Приємно відмітити, що активно допомагали у роботі з благоустрою Ізяслава міські загальноосвітні навчальні заклади. Вони прибирали територію парка Шевченка.

Минулої п´ятниці працівники районного будинку культури та сектору культури райдержадміністрації прибирали свої прилеглі території.

Звичайно, роботи з благоустрою ще дуже багато і за один суботник її не переробити. Тож робота ця триватиме й надалі.

Метою таких заходів є заклик до забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в районі, а також покращення його санітарного стану. Для цього потрібно, щоб кожен ізяславчанин дбав про чистоту навколо себе щодня. Адже чисте довкілля – це, перш за все, наше здоров'я, це краса нашого краю.

За матеріалами сектору житлово-комунального

господарства райдержадміністрації

715
RSS
Гость
10:03
наведення порядку і чистоти в місті, це добре, але чому по совєцьки, знову «суботнік». Горкомунхоз просрали, а народ погнали на добровільнопримусові. А річки наші джерельні Ви бачили, пане Яцков. Прозорість води, чистота дна вражає, а риби скільки. А хто в курсі, що Понорка вже починається не в Шепетівському районі, а в Ізяславі. А через 10 років її вже не буде
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.