Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Припутнях відбувся схід села

У Припутнях відбувся схід села

Актуальні питання сьогодення села Припутні Білівської сільської ради та ряд проблем, які турбують абсолютно кожного мешканця сільської місцевості зібрали минулої п'ятниці, 01 квітня, активних селян.

На зустріч до Припутень приїхав начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Ткачук. Також участь у загальних зборах села взяли Білівський сільський голова Микола Чорний та керівництво ТОВ «Слава» с.Припутні.

Бажаючих послухати обговорення актуальних проблемних питань зібралось чимало, адже діалог між керівництвом сільської ради, товариства та припутнівською громадою нарешті відбувся. Він був напружений і відвертий, проте конструктивний.

Мета зборів — почути кожного мешканця громади і відразу вирішувати наболілі питання, щоб вони не назбирувались у вигляді різноманітних паперових звернень, тим самим викликаючи невдоволення місцевих жителів.

Найболючішою і надто гострою темою сходу селян було збереження галузі тваринництва в місцевому господарському товаристві. Працівники товариства та громада негативно відноситься до можливості втрати своїх робочих місць у зв'язку із зміною законодавства України. У теперішніх умовах сільськогосподарському товариству не вигідно розвивати тваринницьку галузь.Громада налаштована вимагати у засновника-інвестора у жодному разі не збувати тварин. Адже це не лише виробництво, а й робочі місця. За підсумками обговорення порушеного питання активісти вирішили звернутись до вищестоящих органів влади України із листом-проханням не знімати ПДВ у сільськогосподарських товариств, а залишати ці кошти у господарствах на їх розвиток та підтримання збиткових галузей таких, як тваринництво.

Із переліку питань припутнівці також загострили увагу на прискоренні оформлення Головним управлінням Держгеокадастру в Хмельницькій області документів на громадські пасовища, розташованих на території Білівської сільської ради, у тому числі с.Припутні.

Не останнім питанням порядку денного сходу села було про соціальне партнерство місцевого товариства із громадськістю села. Після напруженого обговорення керівництво ТОВ «Слава» запевнило селян, що доведе до відома пропозиції місцевих жителів до інвесторів з метою позитивного вирішення порушених питань.


За матеріалами управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації

234
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.