Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Плужному відбувся турнір з міні-футболу

У Плужному відбувся турнір з міні-футболу

У Плужному відбувся турнір з міні-футболу

Днями на базі спортивного комплексу «Епіцентр» в селі Плужне відбувся турнір з міні-футболу. Участь в змаганнях взяли футбольні командисіл Теліженці, Кунів, Плужне Ізяславського району та села Кургани Острозького району. Господарі турніру були представлені командами «Промінь», «Вікторія», «Плужне».

Під час урочистого відкриття з вітальними словами до учасників звернулися Плужненський сільський голова Віктор Максимчук та депутат районної ради Андрій Лісовський. Вони також побажали учасникам змагань наснаги та прагнення до перемоги.

Після цього розпочалась гостра та безкомпромісна боротьба на футбольному полі. Жага до перемоги, висока конкуренція на футбольному полі та палка підтримка вболівальників — усе це було присутнє під час матчів цього турніру.

Усі учасники команд продемонстрували неабияку завзятість та загострення пристрастей під час гри. Красиві паси, подачі головою, вправні рухи з м'ячем повсякчас викликали бурхливі оплески у глядачів. Воротарі напружено слідкували, аби не пропустити гол, та й інші гравці команд повсякчас демонстрували командний дух та злагодженість, відбиваючи м'яч супротивника від воріт.

Як підсумок, головний трофей турніру – Кубок з міні-футболу, присвячений почесним громадянам Плужненської громади, народним депутатам України Олександру Герезі та Андрію Шиньковичу — виборола команда села Кургани Острозького району, друге місце посіла команда ФК «Кунів», а третє місце виборола команда ФК «Плужне».

Переможці та призери змагань були відзначені грамотами та призовим фондом.

За матеріалами Плужненської сільської ради260
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.