Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Плужному в СК «Епіцентр» відбувся Олімпійський урок

У Плужному в СК «Епіцентр» відбувся Олімпійський урок

У Плужному в СК «Епіцентр» відбувся Олімпійський урок

11 листопада в спортивному клубі «Епіцентр», що в селі Плужне Ізяславського району, пройшов «Олімпійський урок». Олімпійський урок школярам Плужного і навколишніх сіл провели члени національної збірної команди України з важкої атлетики. У складі команди були чемпіон Європи з важкої атлетики, учасник ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-ЖанейроОлександр Пелешенко, чемпіон та призер європейських та світовихзмагань, учасник ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Володимир Гоза, чемпіон та призер європейських та світовихзмагань Ігор Конотоп та інші члени команди спільно із головним тренеромзбірної України з важкої атлетики, заслуженим тренером СРСР та України, заслуженим працівником фізичної культури і спорту України, тренером двох Олімпійських чемпіонів Михайлом Мацьохою.

«Україна – це нація переможців! У цьому вкотре нас переконують перемоги наших спортсменів, наголошувалось під час заходу. –Їх перемоги надихають нас на патріотизм. Вони виховують почуття національної свідомості у молодих юнаків та дівчат, у яких під час звучання Гімну України на очах з'являються сльози радості та почуття гордості за країну. Перемогиспортсменів України спонукають молодь до більш активного заняття фізичною культурою та спортом, адже чемпіонами не народжуються, чемпіонами – стають!».

Дітям не лише розповіли про історію Олімпійського руху в світі та Україні зокрема. Також кожен зміг проявити свої знання під час вікторини та ще й отримати подарунки.

Також учасники Олімпійського уроку змогли поспостерігати за тренуванням учасників європейських та світових змагань, учасників Олімпійських ігор.

На щастя, сьогоднів нашій державі, є компанії, які, крім розвитку власної справи, вкладають чималі людські і матеріальні ресурси у становлення спорту в Україні. Завдяки їм відкриваються нові спортивні об'єкти, ремонтуються та будуються нові спортивні зали, облаштовуються спортивні майданчики, спортсмени мають змогу не лише тренуватися у добротних умовах, а й брати участь у спортивних змаганнях різного рівня, тисячі дітей і дорослих займаються різними видами спорту. Сьогодні одним із державних пріоритетів є здорові діти та молодь.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.