Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Плужному стартувала мистецька естафета колективів художньої самодіяльності району

У Плужному стартувала мистецька естафета колективів художньої самодіяльності району


Районна мистецька естафета колективів художньої самодіяльності, присвячена 25-ї річниці незалежності України, 21 квітня стартувала у Плужному. У зональному етапі огляду-конкурсу свою творчу майстерність представили аматори сцени та творчі колективи Плужненського, Кунівського, Борисівського сільських будинків культури, Першохотенського, Улянівського, Мокрецького, Дертківського сільських клубів.

На мистецьке свято завітали: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, Плужненський сільський голова Віктор Максимчук, Кунівський сільський голова Ярослав Качур, методисти Ізяславського районного будинку культури, керівники ряду сільських закладів культури, місцеві жителі.

Даючи старт мистецькому марафону, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко зазначив, що звіти, присвячені 25-річчю незалежності України, проводяться з метою виховання любові до рідної землі шляхом популяризації етнокультурної спадщини та регіональних особливостей культури нашого краю, підвищення виконавської майстерності колективів, збереження та розвиток традиційного народного мистецтва, традицій, звичаїв, обрядів, залучення широкої громадської та творчої інтелігенції до діяльності творчих аматорських колективів. «Він сприятиме зближенню, взаємному збагаченню, спадковості та безперервності традицій між поколіннями», — зазначив Володимир Борисович. Він також адресував найщиріші слова вітання й подяки за працю всім працівникам культури та аматорам сценизакладів культури, якіберуть участь у фестивалі.

У залі була оформлена виставкамайстрів декоративного ужиткового мистецтва, яка милувала своїм різнобарв'ям та яскравістю.

У творчому звіті були представлені різноманітні жанри і види гурткової роботи: художнє читання, виступи солістів – вокалістів, вокально-жіночого, вокально-чоловічого та драматичного колективів. На святковому концерті кращі солісти та творчі колективи знайомили глядачів із душевними, ліричними, патріотичними, народними піснями, що яскраво звучали зі сцени.

Творчі звіти тільки розпочалися, тож бажаємо кожному клубному закладу нових успіхів, творчого натхнення та вдячних глядачів.

В.Кучерук

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.