Стоматологія
Друк на футболках і чашках

У Плужному громада церкви не поділила територію з сусідом

У Плужному громада церкви не поділила територію з сусідом

У Плужному громада церкви не поділила територію з сусідом

Добросусідські стосунки, які зіпсувалися, та котрі надзвичайно важко відновити. Так сталося поміж громадою православної церкви українського патріархату, яка орендує приміщення для Богослужіння в приміщенні колишнього магазину, та сусідом – власником другої частини будівлі. Коли і з чого все почалося в селі Плужне Ізяславського району, кілька годин зясовували наші кореспонденти.

Це – будівництво храму московського патріархату. Попередній, на ремонт якого збирали гроші всім селом не один рік, згорів. На побудову нового плужнянці також жертвували, скільки могли. Але частина селян в якийсь момент вирішила: хочуть слухати службу Божу рідною, українською. Відгукнулися на прохання вірян і священики.

Оскільки культової споруди ще немає, орендували під богослужіння частину магазину в цієї жінки – вона власниця тепер церковних квадратних метрів і частини землі.

Що приміщення не типове для християнського храму, значення не має, каже благочинний Ізяславського району.

Тож у своїй частині християнська громада зробила ремонт та збудувала сходи. Вони, а також оцей фундамент – уже сусіда й власника іншої частини споруди – і стали причиною конфлікту. Власник, Микола Лисак, почав тут щось будувати, і громада обурилася та повстала: що саме тут має бути, і чи не заважатиме це етичним нормам християн, і чому з ними ніхто не порадився, і чи має господар на це законне право? Питань багато, відповіді не було. Громада письмово звернулася до сільського голови з проханням надати їм копії документів з підтвердженням законності будівництва права власності пана Лисака на землю. Сільський голова, який наразі у відпустці, але прийшов на роботу, зніматися на камеру категорично відмовляється. Однак, пояснює: сесія сільської ради надала Миколі Лисаку дозвіл виготовити технічну документацію на встановлення паркану з подальшим дозволом хазяйнувати на території. Але що чоловік уже розпочав будівництво, не знали.

Микола Лисак також просить обличчя його не показувати, аби ніхто не подумав, що він – проти церкви. І сам, каже, сюди приходив молитися. А що люди проти будівництва начебто котельні, то й будувати її не буде. Лише встановить паркан.

Громада ж чомусь не йме віри.

Проте, за християнською вірою, ближніх треба любити, і пан Лисак також має право на другий шанс відновити і своє добропорядне імя, і добросусідські стосунки. Та, про всяк випадок, громада контролюватиме будівництво.


джерело:odtrk.km.ua

40
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.